Дороги відремонтовано біля Глибочиці та у Тетерівці » Сільське життя


» » Дороги відремонтовано біля Глибочиці та у Тетерівці


Дороги відремонтовано біля Глибочиці та у Тетерівці

8-10-2017, 07:14
Переглядів 222
Дороги відремонтовано біля Глибочиці та у Тетерівці
2 жовтня відкрито рух через капітально відремонтовану дорогу державного значення Т-06-14 Глибочиця-Станишівка через Калинівку, Клітчин – Південний обхід.

Раніше дорога мала бетонне покриття, зараз - щебенево-мастикове асфальтобетонне покриття. Загальна вартість робіт складає 34 млн. 497,7 тис. грн. На всій довжині траси влаштовано три з'їзди та одне примикання в с. Калинівка. Будівельна довжина ділянки, на якій проведені роботи, складає 2,226 км, ширина проїзної частини - 7,5 м.

На Південному обході нанесені перехідно-швидкісні смуги, встановлені дорожні знаки з світлоповертальною поверхнею, нанесена розмітка холодним пластиком та встановлено бар'єрне огородження із оцинкованої сталі.

Крім капітального ремонту на Південному обході здійснюють і поточний середній ремонт - ділянки довжиною в 7,2 км на Т-0614 ремонтує білоруська фірма та 6,1 км на Р-18 ремонтує український підрядник.

Голова Житомирської ОДА І.Гундич оглянув, як ведеться ремонт на Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка. "З державного бюджету на цю дорогу спрямовано 49 млн. Також ми дійшли згоди внести зміни у митний перелік та виділити 37 млн, щоб повністю привести у порядок - накрити верхнім шаром дорогу Р-18", - зазначив Ігор Гундич.

Покриття дороги вкладається під температурою не менше 150 градусів за Цельсієм.

х х х х х х х х х

На двох відрізках автомобільної дороги Н-03 Житомир-Чернівці в селі Тетерівка підрядник завершив влаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастичної асфальтобетонної суміші. Оглянув виконані роботи сьогодні, 20 вересня, начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк.

«Чи чули багато нарікань з боку мешканців, дорога була нормальна, а на неї ще кладуть асфальт. Вирівнюючий шар, який поклали в 2013 році на найбільш аварійних ділянках, потрібно закривати шаром ЩМА, що передбачено технологією, адже без верхнього шару він дуже швидко руйнується. На тих ділянках, що не охоплені проектами цього року, буде проведено ямковий ремонт», - зазначає Роман Крисюк.

В ОДА зазначають, що поки підрядник ТОВ «Автомагістраль» майже завершив роботи на 2 ділянках протяжністю 2550 метрів і на 8 ділянках провів фрезерування.

До речі, нещодавно у Житомирському районі поремонтовано й автодорогу Двірець-Троянів. То ж по ній можна їздити значно комфортніше. Якби шляховики ще й узбіччя зачистили - то взагалі було б добре. Бо зараз - видимість під час руху обмежена. Не дай Бог, якийсь лось вискочить...

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...