» » Що вирішила Станишівська сільрада


Що вирішила Станишівська сільрада

3-10-2017, 10:26
Переглядів 733
Що вирішила Станишівська сільрада
Досить насиченою виявилася чергова десята сесія Станишівської сільської ради 7-го скликання, яка відбулася 22 вересня 2017 року. У ході пленарного засідання розглянуто 19 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо. Головував на засіданні очільник Станишіської сільської ради Юрій Матвійчук. У роботі пленарного засідання взяли в.о. старост голови,депутати Станишівської ОТГ, начальники відділів та служб ОТГ, депутати сільських рад та інші запрошені.

Під час сесії розглянуто чимало питань, які стосувалися виділення коштів.

Ряд важливих питань стосувалося освітньої галузі. Так, депутати проголосували за виділення 680 тисяч гривень на капітальний ремонт приміщення Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів та майже 2,5 мільйони гривень на капітальний ремонт будівлі Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Не менш важливі питання розглядалися про харчування дітей в освітніх закладах, підвіз учнів та педагогічних працівників до шкіл та додому. Отже, рішенням депутатського корпусу затверджено Програму розвитку та вдосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Станишівської сільської ради на 2017-2018 навчальний рік, Порядок фінансування забезпечення пільгового проїзду педагогічних працівників до місця навчання і додому (відповідно до якого, пільга становитиме 50% від вартості), Програму «Шкільний автобус» на 2017 рік. А також, відповідні рішення прийняті з питань про затвердження акту приймання матеріальних цінностей загальноосвітніх шкіл, про формування мережі дошкільних та загальноосвітніх закладів на 2017-2018 навчальний рік, про внесення змін до статутів Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів, Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Луківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Також депутати прийняли рішення щодо затвердження проектно-кошторисної документації та направлення коштів на капітальний ремонт (енергоефективна термосанація) Будинку культури с. Ліщин.

Традиційно місцеві обранці вносили зміни до бюджету Станишівської сільської ради на 2017 рік. В ході обговорення було ухвалено внесення зміни до рішення сільської ради від 30 грудня 2016 року № 16 «Про сільський бюджет на 2017 рік», рішення сільської ради від 21 березня 2017 року «Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік», рішення сільської ради від 12 травня 2017 року «Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік» , рішення сільської ради від 25 липня 2017 року «Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік»,та рішення сільської ради від 04 серпня 2017 року «Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік».

Було розглянуто і земельні питання. А саме: про розгляд листа Житомирського обласного управління водних ресурсів, про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), про припинення громадянам права користування земельними ділянками, про надання дозволу громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, про надання дозволу громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у спільну сумісну власність, про надання погодження громадянам на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, про надання громадянам дозволів на виготовлення детальних планів території земельних ділянок, про затвердження громадянам детальних планів території, про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення, про внесення змін в рішення сесій сільської ради та інші.

Не оминули і питання медичної спрямування. Депутати проголосували за призначення Івчук Вікторії Вікторівни головним лікарем Комунальної установи «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Станишівської сільської ради. Решта питань охорони здоровя стосувалися приймання матеріальних цінностей закладів охорони здоров’я та формування мережі закладів охорони здоров’я та їх матеріально-технічне забезпечення.

Що вирішила Станишівська сільрада

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...