Які питання для Житомирського району є актуальними? » Сільське життя


» » Які питання для Житомирського району є актуальними?


Які питання для Житомирського району є актуальними?

1-10-2017, 07:01
Переглядів 332
Які питання для Житомирського району  є актуальними?
25 вересня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів традиційну розширену апаратну нараду, на якій розглянуто ряд актуальних питань соціально-економічного розвитку району.

Так, про вжиття заходів щодо забезпечення пожежної безпеки закладів освіти доповів начальник районного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області Сергій Якубенко, співдоповідачем з цього питання була начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Давиденко. За результатами розгляду питання головою РДА було дане доручення щодо вжиття дієвих заходів із невідкладного усунення виявлених недоліків.

Окрім цього С. Давиденко ознайомила присутніх на нараді керівників зі станом справ щодо підготовки дошкільних навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

Про стан надання мешканцям району субсидій на оплату комунальних послуг, захисту прав пільгових категорій населення, легалізації оплати праці та забезпечення належних санітарно-побутових умов в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації доповіла начальник управління Людмила Вакулюк.

У свою чергу головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Сергій Машковський ознайомив присутніх із інформацією щодо ходу підготовки до проведення 29 жовтня виборів в Оліївській та Глибочицькій ОТГ.

З інформацією щодо підсумків проведення командно-штабних тренувань та результати залучення громадян до служби у Збройних Силах України за контрактом виступив провідний інспектор загального відділу апарату РДА Володимир Загоровський.

Окрім того, голова РДА порушив питання щодо використання коштів на придбання соціального житла для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування у с. Іванівка та для дитячого будинку сімейного типу в с. Тетерівка. З цих питань доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Антоніна Черняк.

Було розглянуто й питання щодо облаштування у районі спортивних майданчиків та щодо термінів введення в дію обладнання з виготовлення закордонних паспортів у районному Центрі надання адміністративних послуг.

Заслухали учасники наради й інформацію головного лікаря КУ «ЦРЛ» Тараса Собко щодо виїзних прийомів медичних спеціалістів вузького профілю в селах району.

Також голова РДА зосередив увагу присутніх на необхідності виконання основних завдань Програми соціально-економічного розвитку району на 2017 та підготовки відповідної Програми на 2018 рік. Зокрема, належна увага має бути приділена освоєнню коштів, які надійшли з Державного бюджету на соціально-економічний розвиток. Йшлося у цьому зв’язку і про виконання плану надходжень до місцевих бюджетів. Для цього було дане доручення активізувати взаємодію та налагодити тісну співпрацю з Житомирською ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області.

Начальнику відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення було дано доручення підготувати перелік доріг загального користування місцевого значення, що потребують ремонту у 2018 році.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...