» » Ремонт доріг під контролем депутатів


Ремонт доріг під контролем депутатів

30-09-2017, 19:40
Переглядів 529
Ремонт доріг під  контролем депутатів
20 вересня у Житомирській районній раді відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії з питань контролю за використанням коштів районного бюджету. Предметом обговорення якого вкотре було питання про стан та якість ремонтів доріг за бюджетні кошти.

У роботі комісії взяли участь члени робочої групи Загладько В.М., Мусійчук Р.М., Парфентієва Т.М, Якімець А.В., Рєбдєв Я.А., а також голова районної ради Крутій С.Г., голова райдержадміністрації Микитюк С.М., заступник голови районної ради та координатор тимчасової контрольної комісії Білецький О.М., заступник голови райдержадміністрації Козарчук М.П., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Подорожна Т.Л. та начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Янев Ф.В.

Після тривалого обговорення комісія вирішила затвердити наступний перелік доріг, ремонти яких проведено у 2016-2017 роках за бюджетні кошти, та щодо яких потрібно провести лабораторні дослідження з метою встановлення якості проведеного ремонту та якості асфальтобетонного покриття:

- дорога Станишівка-Скоморохи;

- (Київ-Чоп)-Садки;

- Гуйва-Озерне (з примиканням);

- дорогу від центральної траси до с.Буки (1км), кошти на ремонт якої виділено із районного бюджету, а замовником виконання робіт виступала Тетерівська сільська рада ОТГ.

Лабораторні дослідження будуть проведені підрядною організацією, яка буде визначена Житомирською районною державною адміністрацією за результатами електронних торгів через електронну систему закупівель ProZorro.

Кошти на експертизу доріг районна рада виділила ще у травні поточного року за пропозицією депутата районної ради Т.Парфентієвої відповідно до Програми забезпечення відкритості в діяльності Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...