» » 22 вересня у Пісках відзначили День Партизанської Слави


22 вересня у Пісках відзначили День Партизанської Слави

25-09-2017, 10:10
Переглядів 1326
22 вересня у Пісках відзначили  День Партизанської Слави
«Там де Ятрань круто в’ється,
Від пожару вється дим,
Партизан з чужинцем б’ється,
З чорним ворогом лихим.»


Такими рядками Андрія Малишка, розпочався урок мужності у селі Піски біля меморіалу Слави.

З перших же тижнів Великої Вітчизняної війни розпочався партизанський рух на території окупованої німецькими загарбниками України. Створювалися партизанські загони і на території сіл Піски, Станишівки та Бистрі. Під час війни в тилу ворога, діяло понад 6200 партизанських загонів та підпільних груп. Відважна та самовіддана діяльність партизанів і підпільників, отримала всенародне визнання. 233-м відважним партизанам присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Близько 200 тисяч учасників бойових дій нагороджені орденами та медалями СРСР, в тому числі понад 27 тисяч - медаллю «Партизану Великої Вітчизняної війни».

Серед них і наші односельці, а саме: Шейгас Д. І., Мельник Н.С., Довгалюк В.Т., Ткачук Д.П., Попрійчук В.М, Вернагівський Т.В. У партизанських загонах воювало 83 жителя села Піски. Вічна слава героям, вічна пам'ять нашим односельцям.

22 вересня захід на честь Дня Партизанської Слави у селі Піски приготували і провели: бібліотекар с. Піски Стадник Г.С., директор БК Мельник Ю.О. та художній керівник Мамчур Т.І. Окрема подяка вчителю молодших класів Омелянчук Г. Ф. за те, що її вихованці підготували до уроку мужності віршовані рядки присвячені визвольному руху партизанських загонів.

22 вересня у Пісках відзначили  День Партизанської Слави
22 вересня у Пісках відзначили  День Партизанської Слави

Юлія Мельник,
директор БК с. Піски

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...