» » «Дурдом «Веселка» й у Варшаві?


«Дурдом «Веселка» й у Варшаві?

23-07-2017, 14:44
Переглядів 1623
«Дурдом «Веселка» й у Варшаві?
Звинувачення, які з'являються у публічному просторі щодо нібито блокування євроінтеграції України, є елементом гібридної війни, яка ведеться проти Польщі - заявив заступник глави МЗС Польщі Б. Ціхоцький.

«Не мають реального підтвердження звинувачення, що звучать на адресу польської влади, нібито про блокування процесу європейської та євроатлантичної інтеграції України. Це є важливим елементом гібридної війни, яка ведеться проти Польщі",- підкреслив Ціхоцький.

Цю заяву заступника міністра закордонних справ Польші можна було б "проковтнути", якби не одна важлива обставина. Звинувачення, про які говорить він, і які з'являються у публічному просторі щодо блокування євроінтеграції України через її бандеризацію, можна було б визнати елементом "гібридної війни" (може хто пояснить, що це таке - ред.), яка ведеться проти Польщі, якби про це публічно не сказав … сам глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський.

Виходить, що заступник польського міністра звинувачує самого міністра в участі у "гібридній війні" проти Польщі? Як бачимо, "Дурдом "Веселка" живе і процвітає не лише в Києві, а й у Варшаві. Та чого тут дивуватися - союзнички якісь все ж. Поки що. Та й господар один - американський ковбой. Тому і брешуть, як можуть.

Як відомо, глава МЗС Польщі В. Ващиковський в тижневику wSieci сказав про відносини з Україною: "Економічне співробітництво, на жаль, не виглядає добре. І найгірше, звичайно, історичні питання. Наше послання дуже ясне: з Бандерою до Європи не увійдете».

У зв'язку з цим посол Польщі в Україні Ян Пєкло був запрошений до МЗС України, де йому звернено увагу на некоректність висловлювань міністра Ващиковського.

До речі, нещодавно влада закарпатського міста Мукачеве змінила назви вулиць Бандери та Шухевича, нав'язаних розпорядженням губернатора. І це вже не перший приклад. Можна не сумніватися, що після повалення антинародного режиму Порошенка з наших вулиць зникнуть прізвища прислужників Гітлера, що є ганьбою для України.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...