» » Депутати про ремонт дороги - халтура!


Депутати про ремонт дороги - халтура!

4-07-2017, 13:45
Переглядів 1913
Депутати про ремонт  дороги - халтура!
Відбулося виїзне засідання тимчасової депутатської комісії з питань контролю за використанням коштів районного бюджету Житомирської районної ради.
Дана комісія у складі депутатів районної ради Загладька В.М., Мусійчука Р.М., Парфентієвої Т.М., Якімця А.В., Рєбдєва Я.А. та заступника голови районної ради Білецького О.М. з виїздом на місце провела огляд стану проведеного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Гуйва - Озерне, що у Житомирському районі.


Депутати виявили недоліки ремонту автомобільної дороги, а тому вирішили: звернутися до голови Житомирської РДА, що була замовником ремонтних робіт на тій ділянці вище зазначеної автомобільної дороги, з вимогою зобов'язати підрядну організацію ПП "Євробуд -9" виправити недоліки.

У разі невиконання робіт по усуненню недоліків рекомендувати Житомирській РДА припинити подальше фінансування здійснених підрядною організацією робіт та звернутись до відповідних органів щодо позбавлення ліцензії Охмана О. В. - провідного інженера Служби автомобільних доріг у Житомирській області, а також звернутися до суду щодо повернення коштів до районного бюджету, що були перераховані підряднику за виконану роботу.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...