» » Голова Житомирської РДА відвідав Миролюбівку


Голова Житомирської РДА відвідав Миролюбівку

12-06-2017, 10:10
Переглядів 830
Голова Житомирської РДА відвідав Миролюбівку
8 червня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк спільно із заступником Миколою Козарчуком та т.в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Петром Золотаренком побував із робочим візитом у Миролюбівці.

С. Микитюк провів зустріч з батьківським активом та представниками громади села, ознайомився зі станом справ у місцевій школі та будинку культури.
Головне питання, що розглядалося під час зустрічі у школі – оптимізація Миролюбівської ЗОШ І-ІІІ ст. та організація роботи у селі повноцінного дитячого садочка.

Йшлося під час зустрічі й про реформу децентралізації та вигоди майбутнього об’єднання. Зокрема С.Микитюк розповів про перші результати реформи, унаслідок реалізації якої на місцях з’явилося більше фінансового ресурсу. Однак збільшилося і повноважень. Серед іншого, державної освітньої субвенції вистачає лише на зарплату педагогічним працівникам. А вже харчування школярів та матеріальне забезпечення техперсоналу навчальних закладів лягли на місцеві бюджети. Саме тому доводиться ретельно рахувати кошти. І саме з огляду на це й постало питання про необхідність реорганізації школи у Миролюбівці до І-ІІ ст.

Відзначимо, що вартість навчання одного школяра тут перевищує 28 тис. грн. на рік, що є найбільшим показником у районі. Пояснюється це тим, що нині в школі навчається всього 31 учень при плановій потужності навчального закладу у 320 учнів.

Поговорили на зустрічі й про повноцінний дитячий садок, організація роботи двох груп якого упродовж 10,5 годин щоденно дозволить задовольнити потребу у дошкільній освіті не лише миролюбівців, але й частково жителів сусідньої Кодні.

Це надважливе завдання сьогоднішнього дня, впевнений С.Микитюк, який запевнив жителів села, що мова про закриття школи не йде, а всі розмови про це є ні чим іншим, як політичними спекуляціями.

Після цієї зустрічі голова райдержадміністрації оглянув місцевий будинок культури, де нещодавно завершено ремонт класу хореографії та познайомився з умовами роботи сільської бібліотеки.

Провів С.Микитюк і прийом громадян. Основні питання, що порушувалися у його ході – нагальна необхідність ремонту доріг, організація вуличного освітлення та боротьба із нашестям диких лисів.

Питання щодо ремонту дороги у селі частково було вирішено на місці – сільський голова має підготувати необхідну кошторисну документацію і подати відповідне звернення, а вже далі питання буде вирішуватися на умовах співфінансування з сільського та районного бюджетів.

Голова Житомирської РДА відвідав Миролюбівку
Голова Житомирської РДА відвідав Миролюбівку
Голова Житомирської РДА відвідав Миролюбівку
Голова Житомирської РДА відвідав Миролюбівку
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...