» » У Давидівці запустили кульки побажань


У Давидівці запустили кульки побажань

7-06-2017, 16:21
Переглядів 667
У Давидівці запустили кульки побажань

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Діти - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми віримо, що вони знайдуть своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали їм життя, будуть пишатися ними. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

4 червня Давидівка знову зібрала навколо клубу веселу дітвору та цікаво, радісно та весело провела свято дитинства. Завідуюча сільським клубом Марія Карпінська побажала всім маленьким громадянам, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! А також міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Дитинство нерозривно пов’язане з іграми, розвагами. Саме цього року у нас в селі відбулась визначна подія: дітям встановили дитячий майданчик, де вони весело проводять час, а посприяли відкриттю дитячого майданчика народний депутат Віктор Развадовський та Іванівська сільська рада.

Зі святом дитинства юних давидівців привітала також Лариса Кузовкова - Іванівський сільський голова. Вона побажала всім присутнім міцного здоров’я, щастя, взаєморозуміння, мирного неба та весело відпочити на святі.

Аматори сільського клубу: Шевченко Маргарита та Мирослава, Квадрович Нікіта та Вікторія, Конопацький Микола, Ковальов Владислав, Боцян Дарія та Козловська Ксенія розповідали вірші про щасливе дитинство. Вокальний гурток «Сяйво зорі» : Маліновська Олександра, Карпінська Каріна, Зозуля Діана, Соловей Тетяна, Денисюк Єлізавета та Борисенко Андрій виконали пісні про дитинство та разом з малечою танцювали веселі танці, усі найкращі танцівники отримали цукерки від Клоуна Боби – Борисенка Андрія. Діти активно брали участь у всіх конкурсах та змаганнях, усі переможці отримали подаруночки. Всіх дітей гостинно пригостили солодким печивом та цукерками.

Усі бажаючі діти могли сфотографуватись у фотостудії, яку організували в клубі, а також мали змогу розписати обличчя, зробити макіяж, гарну зачіску та манікюр у салоні краси, який організували аматори сільського клубу. В кінці свята всі діти запустили в небо різнокольорові кульки з побажаннями.

У Давидівці запустили кульки побажань
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...