В Оліївці відкрито спортмайданчик » Сільське життя


» » В Оліївці відкрито спортмайданчик


В Оліївці відкрито спортмайданчик

7-06-2017, 12:32
Переглядів 490
В Оліївці відкрито спортмайданчик

3 червня до Міжнародного дня захисту дітей на території Оліївської сільської ради відбулося урочисте відкриття новозбудованого спортивного майданчика – поля для занять міні-футболом та передача автомобіля для нової амбулаторії.

Участь в урочистих заходах взяли керівник апарату райдержадміністрації Алла Ковальчук, сільський голова Михайло Скок, головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко.

Як зазначив під час свого виступу перед громадою села М. Скок, відкриття чергового об’єкта соціальної інфраструктури на селі свідчить про правильність сьогоднішньої державної політики щодо розвитку сільських територій в цілому та спорту зокрема.

У свою чергу А.Ковальчук підкреслила, що така подія є вкрай важливою з огляду на необхідність покращення процесу розвитку підростаючого покоління, адже його майбутнє повинно бути спільним обов’язком батьків, суспільства та держави. «Наша повсякденна мета – виростити дітей фізично здоровими, духовно багатими, підготовленими до самостійного життя, справжніми патріотами своєї країни», - відзначила А. Ковальчук.

Цього ж дня КУ «ЦПМСД» передало на баланс місцевої амбулаторії новий службовий автомобіль, який був придбаний за рахунок співфінансування з сільського та районного бюджетів.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...