Футбол: як Василівка у меншості «взула» Гадзинку » Сільське життя

Футбол: як Василівка у меншості «взула» Гадзинку

4-06-2017, 16:02
Переглядів 384
Футбол: як Василівка у меншості  «взула» Гадзинку
4 червня на стадіоні у Глибочиці відбулися матчі чергового туру чемпіонату Житомирського району з футболу.

Спочатку на футбольний майданчик вийшли команда з Довжика та місцева «Чайка». У вищій лізі вони знаходяться у нижній частині турнірної таблиці, тому гра між ними мала особливо важливе значення для поповнення невеликого очкового запасу.

Перший тайм пройшов в упертій боротьбі і закінчився результативною нічиєю – 2:2. А після перерви гра пішла, що називається, в одні ворота – футболісти з Довжика притиснули глибочинців до їхніх воріт і створили безліз гольових моментів. Гравці «Довжика» п’ять разів виходили один на один з голкіпером «Чайки», шість разів м’яч «цілував» стійки та перекладину воріт, проте у сітку ніяк потрапити не бажав.

Лише за дві хвилини до фінального свистка «Довжик» все ж забив гол, який і став переможним (3:2) та поповнив очковий баланс цієї команди до шести.

Затим на глибочицькому стадіоні виясняли стосунки команди «Енергія» (Гадзинка) та ФК «Василівка» (див. фото).

Василівці завжди у чемпіонаті претендують на медальні місця, а тому у протибої з гадзинківцями, які після перших чотирьох матчів не набрали жодного очка, вважалися фаворитами цього матчу. Тому видавалося дивним наскільки пасивними гравці «Василівки» виглядали у першому таймі. Це не могло не позначитися й на результаті – «Енергія» один зі створених моментів використала і повела у рахунку – 1:0.

На другу половину гри василівці вийшли більш зібраними і зуміли зрівняти рахунок. Й до середити тайму вони мали ігрову перевагу, аж поки м’яч від голови одного з їхніх гравців не залетів … у власні ворота і рахунок став 1:2.

Як виявилося потім, це стало переломним моментом у тій грі. І не лише через автогол василівців, а й тому, що відразу вони залишилися вдесятьох – після того, як їхній гравець головою вдарив в обличчя суперника, він від судді отримав червону картку.

Психологічно це могло б суттєво вплинути на гру, якби гадзинківці не почали відверто грати на утримання рахунку. «Василівка», сціпивши зуби, пішла на штурм воріт суперника і за кілька хвилин скористалася помилкою в обороні суперника й зрівняла рахунок – 2:2. Але й після цього, навіть у меншості, перехопивши ініціативу, під завісу матчу василівці забили й переможний гол (3:2), чим здобули вольову перемогу і набрали дев’ять очок у чемпіонаті району.

Матчі наступного туру на стадіоні у Глибочиці відбудуться 11 червня, коли зустрінуться "ЧАЙКА" (Глибочиця)–«ЛЕВКІВ» та "ЕНЕРГІЯ" (Гадзинка-"КВАРА" (Кам’янка).