Акція “Сервісні центри МВС для дітей” » Сільське життя


» » Акція “Сервісні центри МВС для дітей”


Акція “Сервісні центри МВС для дітей”

2-06-2017, 19:37
Переглядів 135
Акція “Сервісні центри МВС для дітей”

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Другий рік поспіль Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області долучається до різноманітних заходів, присвячених дитячому святу. Цього року працівники РСЦ влаштували свою акцію “Сервісні центри МВС для дітей”, яка пройшла у місті Олевськ Житомирської області.

1 червня 2017 року школярі Олевської гімназії мали змогу ознайомитися із роботою мобільного сервісного центру МВС в Житомирській області. Адміністратори розповіли та показали дітям, як надаються адміністративні послуги, що таке електронний підпис та як друкуються посвідчення водія. Діти уважно слухали та активно задавали питання, цікавилися обладнанням в МСЦ, як воно працює, та навіть запитали, звідки береться електропостачання у мобіль.

По завершенню екскурсії маленьким мешканцям Олевська нагадали про правила дорожнього руху, їх обов’язкове дотримання. Працівники РСЦ МВС в Житомирській області вручили подарунки у вигляді блокнотиків з логотипом сервісного центру, ручок та посібників з правилами дорожнього руху.

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області

Акція “Сервісні центри МВС для дітей”
Акція “Сервісні центри МВС для дітей”
Акція “Сервісні центри МВС для дітей”
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...