Ось яка дійсна "незалежність" у тиранії Вальцмана » Сільське життя


» » Ось яка дійсна "незалежність" у тиранії Вальцмана


Ось яка дійсна "незалежність" у тиранії Вальцмана

23-05-2017, 11:56
Переглядів 212
Ось яка дійсна "незалежність" у тиранії Вальцмана


Посольство США в Україні бере участь у підборі кандидатів на посади суддів Верховного суду України. Про це повідомила посол США в Україні Марія Іванович в інтерв'ю інтернет-виданню Громадське ТБ.

"У нас була програма в сфері юстиції, яка допомогла сформулювати дуже важливі закони і поправки до Конституції, затверджені минулої весни і восени. Зараз ми працюємо з усіма сторонами по комплектації Верховного суду", - сказала вона.

За словами М.Івановіч, реформи в сфері правосуддя є критично важливими. "Вони важливі і для українців, які хочуть, щоб до них справедливо ставилися в суді, і для іноземних інвесторів, в разі, якщо ділові суперечки дійдуть до суду", - пояснила вона.

В Україні є здібні й незалежні слідчі і прокурори - але щоб забезпечити результати, яких чекають українці, потрібна незалежна судова система, зазначила М.Івановіч. Тому серед реформ в сфері правосуддя США виділяють створення антикорупційного суду в Україні, резюмувала вона.

Скажіть, добрі люди, чи може у справді незалежній державі посол іноземної держави формувати Верховний суд цієї держави?!! Дурдом «Веселка»...
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...