Сервісні центри МВС – твій якісний сервіс! » Сільське життя


» » Сервісні центри МВС – твій якісний сервіс!


Сервісні центри МВС – твій якісний сервіс!

13-05-2017, 13:14
Переглядів 305
Сервісні центри МВС – твій якісний сервіс!

11 187 – такою є кількість проведених операцій з реєстрації та перереєстрації, зі зняття з обліку транспортних засобів у сервісних центрах МВС в Житомирській області за 4 місяці роботи 2017 року.

Під час цих операцій протягом зазначеного періоду працівниками п’яти ТСЦ МВС Житомирської області виявлено 15 транспортних засобів, агрегатні частини яких змінено чи підроблено, та одну автівку, яка перебувала у розшуку.

Найбільше проблемних автомобілів виявляються у територіальному сервісному центрі міста Житомир. За квітень місяць розкрито 4 факти підробки транспортного засобу. Проте й інші сервісні центри Житомирщини працюють плідно.

Так, у перший робочий день травня 2017 року до ТСЦ №1842 міста Бердичів звернувся мешканець Вінницької області з заявою для перереєстрації транспортного засобу MITSUBISHI PROTON, 1997 року випуску.

Після проведеної перевірки співробітником ТСЦ було встановлено, що з березня 2015 року цей транспортний засіб перереєстровано на іншого власника в місті Миколаїв. Для підтвердження реєстрації авто був направлений запит в ТСЦ вище зазначеного населеного пункту. Відповідь з Миколаєва не підтвердила реєстрацію зазначеного легковика, внаслідок чого виникла підозра щодо справжності свідоцтва.

Нагадаємо, що усі сервісні центри МВС в Україні працюють за принципом екстериторіальності – незалежно від місця реєстрації ви можете звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС і отримати необхідну послугу.

4 травня 2017 року до територіального сервісного центру МВС № 1841 міста Житомира звернувся житель Полтавської області з приводу реєстрації транспортного засобу, який ввезено з-за кордону, марки «RENAULT KANGOO».

Працівниками експертної служби МВС було виявлено, що у первинні записи наданого свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу іноземної держави, яке видано на вказаний автомобіль, вносилися протизаконні зміни.

Після виявлення даних фальсифікацій працівниками сервісних центрів повідомлено чергові частини місцевих відділів поліції ГУНП та передано документи співробітникам поліції для подальшого розслідування справ.

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області вкотре радить під час купівлі автомобіля звертатись за консультацією до територіальних сервісних центрів МВС аби убезпечити себе від неприємностей.

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...