» » «Халзан» залишається без мисливських угідь?


«Халзан» залишається без мисливських угідь?

10-05-2017, 12:46
Переглядів 778
«Халзан» залишається без мисливських угідь?

Постановою Київського апеляційного господарського суду визнано незаконним рішення Житомирської обласної ради про передачу Житомирському обласному мисливсько-рибальському клубу «Халзан» у користування мисливських угідь площею 3004 га, повідомляють «Наші гроші».

«У травні 2016 року Житомирська облрада надала у користування ЖО МРК «Халзан» площею 3004 га угідь в межах Новогуйвинської, Тетерівської та Зарічанської сільських рад Житомирського району. Сюди увійшли 752 га військової частини А0339 та 2252 га ДП «Житомирський військовий лісгосп». Угіддя були передані в користування на 25 років. У липні Житомирське облуправління лісового господарства та «Халзан» уклали договір про умови мисливства на орендованій території. А вже наступного місяця військова прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати незаконним передачу «Халзану» угідь. В суді прокурор стверджував, що з 1978 року за КЕЧ м. Житомир та військовою частиною А0339 закріплено в безстроковому користуванні 15724,8 га. Саме частиною цих земель оборони, на яких був розташований учбовий центр та господарче підприємство, були передані мисливцям угіддя. «Халзан» в суді заявило, що отримало всі погодження від командування Високомобільних військ Збройних сил України та ДП «Житомирський військовий лісгосп», – йдеться у повідомленні.

У листопаді минулого року господарський суд Житомирської області встановив, що лист командування Високомобільних військ ЗСУ, в якому сказано, що військові не заперечують про надання в користування угідь, не є відмовою від прав на цю ділянку. Крім того, ця ділянка відноситься до земель оборони і Житомирська облрада не мала права нею розпоряджатися. Тому суд визнав це рішення незаконним і скасував його.

Це рішення першої інстанції підтримав тепер апеляційний суд і відхилив апеляцію «Халзан».

«Засновниками ЖО МРК «Халзан» є Олександр Вишник, Анатолій Горобців та Антон Михайлов. Останній є керівником Держархіву Житомирської області, депутатом Житомирської райради. В 2015-2016 роках він очолював Житомирську райдержадміністрацію. Керівником ЖО МРК «Халзан» вказаний Костянтин Неборачко. В реєстрі громадської організації також вказано, що секретарем клубу є Петро Кривошеїн. Це адвокат та помічник народного депутата (БПП) Олександра Грановського. У селі Тетерівка Житомирського району розміщується 199 навчальний центр ВДВ і 37-й загальновійськовий полігон», – уточнюють Наші гроші.

Як повідомляв Житомир.info, 15 березня 2016 року на сайті Житомирської облради опублікували проект рішення сесії, за яким у користування мисливсько-рибальському клубу «Халзан» збиралися на 25 років передати мисливські угіддя загальною площею 3004,4 га в межах Житомирського району, серед яких – територія полігону однієї з військових частин. У серпні прокуратура Житомирської області подала позов до суду, оскаржуючи це протиправне рішення.
Житомир.info
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...