Руки геть від Житомирської райлікарні! » Сільське життя


» » Руки геть від Житомирської райлікарні!


Руки геть від Житомирської райлікарні!

19-03-2017, 10:34
Переглядів 1022
Руки геть від Житомирської  райлікарні!

З В Е Р Н Е Н Н Я
до громадськості та органів влади
вищого рівня


Громадськість Житомирського району категорично не сприймає заяви окремих народних обранців та посадовців обласного рівня щодо необхідності ліквідації комунальної установи "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради і використання її матеріальної бази для розміщення закладу охорони здоров'я обласного рівня.

Подібні пропозиції не лише суперечать курсу керівництва України на реальну децентралізацію, згідно з яким розширюються повноваження громад щодо самостійного вирішення питань їх життєдіяльності, зокрема, у сфері охорони здоров'я, а й викликають негативний суспільний резонанс у нашому районі.
У зв'язку з цим, 13 березня 2017 року у Житомирській районній раді відбулася нарада за участі керівництва району, депутатського корпусу, сільських та селищного голів.

Учасники заходу одноголосно висловились проти спроб ліквідації чи перепрофілювання Центральної районної лікарні, як таких, що матимуть негативні наслідки у частині надання спеціалізованої медичної допомоги жителям Житомирського району. Відтак, до врегулювання питання реформи системи охорони здоров'я України на законодавчому рівні, закликаємо всіх до відповідальності та відмови від передчасних, необдуманих та таких, що викликають збурення людей, ініціатив.

Зі свого боку керівництво Житомирського району, селищ та сіл, місцеві депутати усіх рівнів будуть і надалі прикладати зусилля задля збереження та повноцінного функціонування комунальної установи "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради.

За дорученням учасників наради

Голова Житомирської районної ради
С. Г. Крутій3 березня у нашій газеті "Сільське життя" було надруковано матеріал "Депутат Розенблат "поклав око" на нашу райлікарню", після чого редакція отримала колективний лист від жителів села Калинівка Левківської сільради Житомирського району наступного змісту.

До редакції газети "Сільське життя"

Прочитавши у засобах масової інформації заяву народного депутата пана Розенблата Б.С. щодо "прибирання до своїх рук" Житомирської центральної районної лікарні, що розташована у с. Станишівка, ми, жителі села Калинівка, обурилися і висловлюємо свій народний гнів з цього приводу.

Пан Розенблат Б.С., мабуть, забув, що народний депутат - це слуга народу. Бо веде себе як барон-царьок. Він думає, що якщо входить в команду Президента України П. Порошенка, то йому дозволено все.

Своїм публічним запитанням "Яку функцію виконує ця лікарня?" він образив усіх мешканців Житомирського району і повинен також публічно за це вибачитися.

Ми пропонуємо Розенблату Бориславу Соломоновичу заїхати до нашої лікарні і побачити своїми очима, скільки хворих селян там лікується.

Пане депутате, у своєму виступі на каналі "News one" 13 березня 2017 року ви сказали: "По всіх нагальних питаннях треба радитися з громадами", то ж чому у даному випадку ви не дотримуєтеся цього принципу?

Ви, мабуть, забули, що вас обрав народ і ви зобов'язані перед цим народом звітувати. Вам що, депутатське посвідчення затьмарило очі? Тоді ми вам їх відкриємо.

Знайте, і "зарубайте собі на носі", що ми не дозволимо вам розпоряджатися нашим надбанням - Житомирською районною лікарнею.

Закликаємо жителів всіх сіл і селищ Житомирського району висловити своє засудження заяви народного депутата Розенблата Б.С. з намірами відібрати у нас районну лікарню!

Волинець В.В., Цалко Т.В., Сабадаш І.В., Гриценко М.С.,
Марцинівська Л.О. - всього 44 підписи.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...