» » Як навести лад на маршрутах?


Як навести лад на маршрутах?

10-03-2017, 18:27
Переглядів 581
Як навести лад на маршрутах?
Маршрут №177: новий перевізник

3 березня, на маршрут №177 "Житомир-Висока Піч" вийшов новий перевізник - ПП "Шеріфф".

Про це повідомили в управлінні промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, де сьогодні проведено відбір перевізника на обслуговування цього маршруту.

Документи подали 4 перевізники: ТДВ "Житомирське АТП 11827", ПП "Шеріфф", ТОВ "САВ-Транс", ТОВ "Залізний Пегас".

Переможець визначався за строком експлуатації автобусів - той, хто запропонував найновіший транспорт, і зможе тимчасово обслуговувати маршрут. Відповідно до цього критерію, переможцем стало ПП "Шеріфф", подавши заявку з автобусами 2008 і 2013 років випуску.

З перевізником буде укладено тимчасовий договір на обслуговування маршруту № 177 "Житомир-Висока Піч" строком до 3 місяців або до проведення конкурсу на зазначений маршрут.

Як ми вже повідомляли, договір із попереднім перевізником Житомирська ОДА розірвала через те, що на маршрут вийшов нетверезий водій.

Тривають перевірки автоперевізників

За дорученням голови облдержадміністрації Ігоря Гундича тривають перевірки автоперевізників, які здійснюють пасажирські перевезення в області.
Про це повідомляє управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, представники якого перевірили маршрут №125 "Житомир - Піщанка".

Жителі області неодноразово надсилали скарги до керівника області на перевізника, який обслуговує маршрут №125.

Проте за інформацією управління, грубих технічних недоліків в транспортних засобах маршруту не виявлено. Водночас власника маршруту попереджено про те, що для комфортного перевезення пасажирів сидіння потрібно привести у належний вигляд.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...