» » В Житомирі Спілка журналістів перетворилася на збіговисько старих комуністів-пристосуванців


В Житомирі Спілка журналістів перетворилася на збіговисько старих комуністів-пристосуванців

26-02-2017, 14:06
Переглядів 773
В Житомирі Спілка журналістів перетворилася на збіговисько старих комуністів-пристосуванців
24.02.2017 головою спілки журналістів на Житомирщині обрали 74-річного В.Я. Бойка, заступника генерального директора регіонального телебачення, екс керівника відділу пропаганди обкома КПРС. Біда в тому що до кожної влади Бойко пристосовується.

Голосування 14 - за Бойка, 7 - за О.А.Сичевського. На конференції відбулася словесна перепалка поміж делегатами конференції. Конференція пройшла в дусі часів КПРС, без несподіванок. Моє особисте враження: однозначно була домовленість. Сірий кардинал спілки Дмитро Панчук, ляльковод потайки знову зрежисував це дійство. Були виведені зі складу правління Святослав Васильчук, Валерій Івановський і Сергій Форест. Проблемні журналісти були виключені.

Журналіст Руслан Кунавін звернувся до делегатів не продавати своїх голосів за кілограм гречки, але деякі журналісти почали його висміювати, а деякі казали а я люблю гречку. О, це рівень свідомості більшості журналістів. Васильчук спитав Бойка "Навіщо Ви дали себе втягнути в цю авантюру? Для чого воно Вам? Я пропоную Вам зняти свою кандидатуру". Відповідь Бойко була така що "Трампу 70, а він що гірше".

Мимоволі згадалася приказка: «Рівнялася свиня до коня, та шерсть не така».

Якщо перед тим спілка так- як ставала на захист журналістів, то зараз нове керівництво і пальцем не поворухне на захист свободи слова і журналістів.

Сергій ФОРЕСТ


Від справжніх журналістів.

Ганьбою цієї спілки журналістів є і редактори районних газет - ці одвічні раби адмінстративного ресурсу. Вони й цього разу виявилися маріонетками в руках колишнього члена Житомирського обласного комітету Комуністичної партії України, редактора газети "Радянська Житомирщина" восьмого десятку віку дідугана Панчука, який знову на з'їзді НСЖУ планує пролізти у секретарі НСЖУ.

У новообраного "фюрера" житомирських журналістів, колишнього заступника завідувача ідеологічним відділом Житомирського обласного комітету Комуністичної партії України, у його похилому віці, пенсія становить 10 тисяч гривень і ще 15 тисяч він має до цих пір протираючи штани на посаді ПЕРШОГО (?!) заступника обласного телебачення. Тепер ще й отримуватиме зарплату очільника журналістських рабів житомирського регіону. Як бачимо для комуніста Бойка, пристосуванця під всі влади - життя вдалося. Для нього ж немає значення, якій владі служити - комуністичній чи нацистській. І річ у тому, що цей "діяч" остаточно доб'є житомирську організацію журналістів, у якій вже пенсіонери складають найбільшу частку, і яку цілеспрямовано, за підтримки районних маріонеток, знищували нікчемні вождики минулих часів - Панчук та Рой.

Варто назвати й маріонеток-журналістів, пристосуванців під всі влади:

Кащук, пенсіонер (Ружин), Оленський – пенсійного віку (Попільня), Олексюк, пенсіонер (Андрушівка), Молодико, пенсійного віку (Радомишль), Свояк (Коростишів), Михалюк (Баранівка) Панчук (пенсіонер, редактор газети газети «Житомирщина»- «Радянська Житомирщина»), якому вже далеко за 70 і який знову хоче обратися секретарем НСЖУ), Яцкевич (редактор газети «Эхо» - за 70 років віку),Рой (пенсіонер, колишній нагірший голова облорганізації та редактор збанкрутілої газети «Інтерес»), Близнюк (викладач деруніверситету імені І. Франка, пристосуванець під всі влади), Осницька – (пенсіонерка, як і більшість з перерахованих).

А ось які передачі веде на Житомирському обласному телебаченні новий вождь журналістів-маріонеток та викладач Житомирського держуніверситету типовий пристосуванець Близнюк.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...