» » Про що говорили на колегії Житомирської РДА


Про що говорили на колегії Житомирської РДА

26-02-2017, 00:12
Переглядів 1073
Про що говорили на колегії Житомирської РДА
24 лютого голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники установ та організацій району.

На порядок денний засідання виносилося п’ять питань.

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік та виконання в районі вимог законодавства України щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення доповіла начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Світлана Нечипорук.

З питання про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2016 рік виступила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Гречко.

Про хід виконання районної Програми зайнятості населення Житомирського району на період до 2017 року присутні заслухали звіт начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмили Вакулюк. Співдоповідачем з цього питання була директор Житомирського міського центру зайнятості населення Валентина Сторожук.

Про проект районної Програми «Молодь і родина Житомирського району» на 2017-2020 роки доповіла Ірина Лимар – начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Про впровадження Закону України від 10 грудня 2015 року №889-УІІІ «Про державну службу» та роботу з персоналом у райдержадміністрації доповіла завідувач сектору з питань персоналу апарату райдержадміністрації Наталія Баньківська.

За результатами розгляду вищезазначених питань колегією прийнято відповідні рішення.
zhytomyr-rda.gov.ua dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...