» » Хто зупинить лісових злодіїв?


Хто зупинить лісових злодіїв?

20-02-2017, 20:06
Переглядів 952
Хто зупинить лісових злодіїв?
14 лютого поточного року в ході проведення природоохоронних заходів Державною екологічною інспекцію у Житомирській області спільно з правоохоронними органами в с. Станишівка Житомирського району затримано вантажний автомобіль марки DAF, який був завантажений лісопродукцією породи дуб об’ємом близько 30 кубометрів.

Документи, які надав перевізник не відповідали дійсності, зокрема бирки, які закріплені на лісопродукції не співпадали з лісопродукцією, яка завантажена в автомобіль. Крім того, у перевізника відсутні документи щодо походження деревини.

Для з’ясування всіх обставин справи, а саме встановлення законності набуття лісоматеріалів на місце події викликано слідчо – оперативну групу.
Даний автомобіль правоохоронцями доставлено на штраф – майданчик.У Житомирському районі затримано "чорних" лісорубів та виявлено нелегальну пилораму

27 січня між селами Станішівка та Левків поліцейські разом з екологами затримали групу осіб безпосередньо під час незаконної вирубки дерев дуба. З’ясовуючи обставини правопорушення, 28 січня поліцейські у рамках розпочатого кримінального провадження провели обшук на одній з пилорам Бердичівського району та виявили значний обсяг нелегальної деревини.

Хто зупинить лісових злодіїв?
Повідомлення про незаконну порубку надійшло до Житомирського відділення поліції близько півночі 27 січня. На місці події, у полезахисній смузі поблизу с. Левкова, було виявлено вантажний автомобіль-маніпулятор та трьох осіб. Чоловіки, як згодом з’ясувалось, жителі Бердичівського району, зрізали 13 дубів і саме розпилювали їх на колоди по 3 метра.

Поліцейські затримали і транспортний засіб, і лісорубів та доставили їх до відділення поліції для встановлення всіх обставин.
За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження за ст. 246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України.
Уже наступного дня поліцейські провели санкціонований обшук на одній з пилорам у Бердичівському районі, куди, за інформацією оперативників, і мала бути завезена затримана деревина.

На лісопильні виявлено значний обсяг лісопродукції, однак належних документів щодо її походження власник надати не зміг.

Нині триває досудове розслідування.

Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді як штрафу, так і обмеження або позбавлення волі на термін до 3 років.

Хто зупинить лісових злодіїв?
Хто зупинить лісових злодіїв?

Відділ комунікації поліції Житомирської області
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...