» » Віктор Развадовський відзвітував перед виборцями


Віктор Развадовський відзвітував перед виборцями

4-02-2017, 12:37
Переглядів 1522
Віктор Развадовський відзвітував перед виборцями
Відповідно до закону «Про статус народного депутата України» парламентарій Віктор Развадовський надав своїм виборцям Чуднівського 67 виборчого округу письмовий звіт про свою депутатську діяльність у поточній каденції Верховної Ради за 2016 рік.

Так, за звітний період він не пропустив жодного сесійного засідання парламенту, особисто та у співавторстві з колегами підготував та зареєстрував 29 законопроектів, два з яких уже стали чинними актами.

У минулому році Віктор Развадовський провів 59 зустрічей з виборцями, з особистих питань прийняв 641 людину, розглянув 1936 звернень громадян та з метою вирішення піднятих співвітчизниками проблемних питань подав 42 депутатських запити.

За сприяння народного депутата місцевим бюджетам для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій виділено субвенцію з Державного бюджету у сумі 20 мільйонів гривень.

Внаслідок клопотань народного обранця через депутатські звернення громадяни й організації виборчого округу отримали грошову допомогу від органів місцевої влади на загальну суму майже 431 тисяча гривень. Окрім них, для вирішення проблем своїх виборців Віктор Развадовський залучив мільйони позабюджетних коштів, адже поряд із законотворчою роботою благодійна діяльність є його важливим життєвим пріоритетом.

Одним із основних у цьому напрямку роботи Віктора Развадовського залишається соціальний і правовий захист військовослужбовців. Народний обранець неодноразово надавав і продовжує надавати доброчинну допомогу пораненим учасникам АТО та сім’ям загиблих воїнів свого виборчого округу, відправляє нашим бійцям на схід України медикаменти, продукти харчування та інші необхідні речі, матеріально підтримує громадські організації воїнів-АТОвців, а також побратимів афганців і ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС тощо.

Значне місце в діяльності парламентарія відведено питанню збереження лікувальних медичних закладів, матеріальній підтримці шкіл, дитсадків, закладів культури, релігійних громад, громадських організацій, важкохворих і просто нужденних земляків.

«Для мене за весь час депутатської діяльності минулий рік був найважчим: люди через низькі зарплати, мізерні пенсії, зростаюче безробіття при нинішніх цінах, і, зокрема, на енергоносії, - у розпачі. Вони не знають як вижити. На вирішення піднятих у їх зверненнях питань - на лікування хворих, ліквідацію наслідків пожеж, ремонт і поліпшення матеріальної бази лікарень, амбулаторій загальної практики - сімейної медицини, ФАПів, шкіл, садочків, будинків культури, клубів тощо - було залучено біля 12 мільйонів позабюджетних коштів. На жаль, не усім вдалося допомогти, оскільки не все залежить від мене. Для тих, хто задається запитанням про те, де я беру на благодійність гроші, відповідаю: окрім власних, залучаю кошти родичів, друзів, однодумців та інших спонсорів, за що їм щиро вдячний. Зрозумійте, якщо є бажання працювати для людей - шукатимеш і нерідко знаходитимеш для цього можливості. У мене воно є. Я не планую емігрувати, і хочу навіть після закінчення депутатських повноважень спокійно дивитися у вічі своїм землякам», - сказав Віктор Развадовський представникам ЗМІ у Чуднові під час перебування у виборчому окрузі з робочою поїздкою.

Мар'ян ОСИКА

Віктор Развадовський відзвітував перед виборцями

Віктор Развадовський відзвітував перед виборцями

Віктор Развадовський відзвітував перед виборцями

Віктор Развадовський відзвітував перед виборцями

Віктор Развадовський відзвітував перед виборцями

Віктор Развадовський відзвітував перед виборцями
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...