» » В Озерному відкрито Центр розвитку дитини


В Озерному відкрито Центр розвитку дитини

3-01-2017, 07:14
Переглядів 1349
В Озерному відкрито Центр розвитку дитини
30 грудня в смт Озерне відбулося урочисте відкриття Центру розвитку дитини. Установу організовано на базі місцевого дошкільного навчального закладу «Сонячний теремок». Привітати громаду Озерного із знаменною подією в житті селища завітали голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, Новогуйвинській селищний голова Зоя Гончаренко та настоятель місцевого храму Св. Кирила і Мефодія отець Дмитрій.

«Сьогодні до Озерного завітало справжнє свято – на базі колишнього дитсадка ми маємо повноцінний Центр розвитку дитини. Приємно бачити, як сьогоднішній події щиро радіють дітлахи. Адже вони повинні зростати саме в таких дошкільних навчальних закладах, там, де вони будуть отримувати комплексну підготовку до навчання у школі. Діти – це наше майбутнє, саме вони вирішуватимуть долю держави після нас», - відзначив С.Микитюк.

Сергій Михайлович також висловив щиру вдячність всім за підтримку та допомогу у створенні центру. «Приємно бачити, що кошти районного бюджету використовуються на благо громади. Від себе особисто дякую всім, хто не покладаючи рук, працював над тим, аби сьогоднішня подія відбулася», - резюмував голова райдержадміністрації.

Центр працює в зручному режимі – з 7.30 до 19.30 години. Він розрахований на 290 місць, і нині тут охоплено дошкільною освітою 278 дітей. У закладі функціонує 12 груп, а його відкриття вирішило проблемні питання роботи з дітьми, які мають вади мови. Адже віднедавна тут відкрито 2 логопедичні групи. І відтепер батькам 27 дітей, які займаються в них, немає потреби возити їх в логопедичні групи обласного центру. Крім того, вирішилося питання медичного обслуговування дітей. В Центрі здійснюється огляд дітей штатним лікарем-педіатром, а для проведення оздоровчих та корекційних процедур облаштовано фізіотерапевтичний кабінет.

Матеріально-технічний стан Центру дійсно вражає. І у цьому голова райдержадміністрації зміг особисто переконатися під час огляду основних робочих приміщень закладу: методичного кабінету, спортивної зали, фізіотерапевтичного та медичного блоків, пральні, харчоблоку та логопедичних груп. Керівник установи Ірина Соколовська також поділилася основними проблемами та планами щодо подальшого розвитку.

Сергій Микитюк подякував директору закладу за активну життєву позицію і небайдуже ставлення до праці та пообіцяв і у подальшому підтримку з боку райдержадміністрації та районної ради.
В Озерному відкрито Центр розвитку дитини
В Озерному відкрито Центр розвитку дитини
В Озерному відкрито Центр розвитку дитини

Довідково: колектив дошкільного закладу складається з 70 працівників – 33 педагогів та 37 осіб обслуговуючого персоналу. Центр реалізує такі завдання, як: створення умов для розвитку дітей раннього та дошкільного віку; психолого-педагогічна освіта батьків, діти яких відвідують центр та виховуються вдома; збереження та зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей; формування особистості дитини засобами фізичного, екологічного, художнього. естетичного, музичного виховання та навчання дитини; організація діяльності дітей за нахилами, інтересами, уподобаннями, потенційними можливостями тощо.

матеріал та фото - zhytomyr-rda.gov.ua
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...