» » Школи отримали новенькі комп’ютери


Школи отримали новенькі комп’ютери

2-01-2017, 07:38
Переглядів 676
Школи отримали новенькі комп’ютери
21 грудня, голова облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма передали 834 комплекти комп’ютерів містам, районам та об’єднаним територіальним громадам Житомирщини.

Техніку область отримала у рамках соціального проекту – завдяки домовленостям Уряду України з Китайською Народною Республікою. Комп’ютери розподілені першочергово на опорні школи та заклади, де проводилися мовні табори по проекту «GoCamps», а також пропорційно до кількості учнів у школах.

До одного комплекту входить: системний блок, монітор, ліцензійне програмне забезпечення, клавіатура, мишка, навушники. Вартість 1 комплекту із програмним забезпеченням – 12,3 тис. грн.

В рамках проекту Левківська ЗОШ, Озерненська та Новогуйвинська гімназії вже отримали нові комп’ютери та ліцензійне програмне забезпечення до них - по 8 у кожен заклад. Нову техніку у заклади освіти району передав голова райдержадміністрації Сергій Микитюк разом із головою районної ради Сергієм Крутієм, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Петром Золотаренком та депутатом районної ради Тетяною Парфентієвою.

Керівництво району висловлює вдячність приватному перевізнику Аркадію Савіцькому за надання транспорту для доставки техніки у школи.
Тетерівська ОТГ отримала цього дня 15 комп’ютерів. Всі вони надійшли у Денишівську ЗОШ.

Довідково: у рамках соціального проекту керівництво Китаю надало українським школам 23,5 тисячі комплектів комп'ютерного обладнання. Комп’ютери розмитнено і передано областям. Із загального фонду бюджету МОН на встановлення ліцензійного програмного забезпечення для шкільних комп’ютерів спрямовано 10 млн. гривень.
Школи отримали новенькі комп’ютери
Школи отримали новенькі комп’ютери

zhytomyr-rda.gov.ua
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...