» » Колегія Житомирського райвідділу освіти: що зробити до Нового року


Колегія Житомирського райвідділу освіти: що зробити до Нового року

26-12-2016, 06:25
Переглядів 1284
Колегія Житомирського райвідділу освіти: що зробити до Нового року
15 грудня у великій залі засідань районної ради згідно річного плану роботи відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації. На колегії були присутні члени колегії районного відділу освіти, керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів освіти.

Також участь у роботі колегії взяв голова райдержадміністрації С.М. Микитюк. У своєму виступі Сергій Михайлович звернув увагу директорів ЗНЗ на специфіку формування освітянського бюджету, розподіл коштів між навчальними закладами та підняв проблеми, які є нагальними для вирішення ще до кінця поточного року, зокрема про встановлення металопластикових вікон у ряді навчальних закладів.

Колегія розглянула питання про соціальний захист дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, з якого доповідала методист РМК Кропивницька Т.Л. Співдоповідачами були Черняк А.П. , начальник служби у справах дітей та Довгань Н. П., заступник директора з виховної роботи Озерненської гімназії. Було піднято проблеми, які хвилюють кожного педагогічного працівника, що працює з даною категорією дітей. Рішення з даного питання включає посилення роботи психологічної служби з такими дітьми та організацію спільної діяльності служб у справах дітей, соціального захисту, відділу молоді та спорту.

Також члени колегії обговорили стан забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими потребами. З даного питання доповідав в.о. начальника відділу освіти Золотаренко П.Г. Директорів було проінформовано про стан справ з індивідуального та інклюзивного навчання у школах району. Було прийнято рішення щодо якісного надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.

zhytomyr-rda.gov.ua
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...