» » Зарплати лісівників зростають


Зарплати лісівників зростають

28-11-2016, 06:20
Переглядів 571
Зарплати лісівників зростають
Майже на 40% зросла заробітна плата працівників державних лісогосподарських підприємств Житомирщини в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Цьогоріч за підсумками 10 місяців вона становить 6 467 гривень. Про це повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський.

Найбільшу зарплатню мають працівники Овруцького спецлісгоспу – в середньому 7650 гривень. Понад 7 тисяч гривень в середньому отримують і в Новоград-Волинському, Малинському, Житомирському, Овруцькому, Баранівському та Радомишльському лісгоспах.

На сьогодні в лісгоспах області нараховується майже 7 тисяч працюючих. Впродовж року чисельність працівників збільшилася на 276 осіб.А з січня 2014 року вона зросла на 830 осіб. 78% штатних працівників підприємств зайняті в лісовому господарстві, решта – в лісопереробці.

Однак, існують побоювання, що після введення в дію з січня наступного року Закону України щодо заборони експорту необроблених лісоматеріалів всіх деревних порід, через відсутність попиту на деревину на вітчизняному ринку, зменшаться обсяги лісозаготівель. Це призведе до суттєвого скорочення кількості працюючих в лісгоспах. І в першу чергу воно торкнеться найбільш лісистих районів – Лугинського, Ємільчинського, Народицького, Овруцького, де місцеве населення досить обмежене в пропозиціях у працевлаштуванні.

Зрозуміло, що скоротяться і надходження до бюджетів, як державного, так і місцевих.

Нагадаємо, що за 10 місяців 2016 року державними лісогосподарськими підприємствами області сплачено податків, зборів та обов’язкових платежів майже 420,5 мільйонів гривень.

Прес-служба Житомирського ОУЛМ dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...