» » На Житомирщині під кригою загинуло ще двоє чоловіків. ФОТО


На Житомирщині під кригою загинуло ще двоє чоловіків. ФОТО

18-12-2016, 13:55
Переглядів 2714
На Житомирщині під кригою загинуло ще двоє чоловіків. ФОТО
18 грудня близько 08:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від житомирян, що в р.Тетерів, під кригою, виявлено тіла двох чоловіків. До місця виклику негайно виїхало відділення аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС в області у складі 6 чоловік.

Бійці ДСНС, які прибули за викликом, встановили, що тіла загиблих знаходяться на відстані близько 200 метрів від берега. Діставатися до них було небезпечно, адже крига місцями недостатньо міцна. За допомогою гумового човна рятувальники намагалися дістатися до місця пролому. Один із них ретельно перевіряв товщину льоду та тримав при собі мотузку на випадок провалу під кригу. Опинившись на місці, бійці ДСНС топорами проломили отвір у кризі та багром зачепили загиблих.Після чого за допомогою мотузки підтягнули їх до берега. Наразі працівники правоохоронних органів з’ясовують усі обставини надзвичайної події.

Шановні громадяни! Виходячи на замерзлу водойму, візьміть із собою палицю, щоб перевіряти міцність льоду. Ні в якому разі не перевіряйте його ударом ноги. Обминайте ділянки вкриті товстим шаром снігу. Значно тонший лід у місцях швидкої течії і там, де одна водойма впадає в іншу – більшу.

Якщо ж ви провалилися під лід, потрібно широко розкинути руки по краям льодового пролому, щоб спертися передпліччями й плечима на кригу та утриматися від занурення з головою. Дійте рішуче і не лякайтеся.

Потурбуйтеся про свою безпеку заздалегідь. І пам’ятайте, відповідальність рятує життя!


У ДСНС України
у Житомирській області


На Житомирщині під кригою загинуло ще двоє чоловіків. ФОТО
На Житомирщині під кригою загинуло ще двоє чоловіків. ФОТО
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...