Сільске життя > Друк > Політв’язня Кирила Вишинського суд звільнив з-під варти
Сільске життя > Головна, Новини > Політв’язня Кирила Вишинського суд звільнив з-під варти

Політв’язня Кирила Вишинського суд звільнив з-під варти


28-08-2019, 12:53. Автор: ivanovskiy2013
Політв’язня Кирила Вишинського суд звільнив з-під  варти
Політичного в'язня антинародного кривавого режиму Порошенка, керівника порталу «РИА Новости Україна» Кирила Вишинського відпустили з-під варти. Таке рішення прийняв суд.

«Постановити нову ухвалу, якою задовольнити клопотання захисника та змінити звинуваченому Вишинському запобіжний захід з тримання під вартою на особисте зобов'язання», - зазначив суддя.

Проте Вишинський зобов'язаний з'являтися до суду на першу вимогу, повідомляти про зміну місця проживання й утриматися від спілкування зі свідками своєї справи.

Зобов'язання носити електронний браслет і здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон не приймалося.

Судді перед винесенням рішення провели в дорадчій кімнаті не більше 30 хвилин.


Як відомо, раніше суд вирішив залишити Вишинського під вартою до 19 вересня.


Кирила Вишинського було затримано в Києві 15 травня 2018 року. Йому оголосили про підозру у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 1 статті 111 (держзрада) Кримінального кодексу України, перевезли до Херсона, де 17 травня Херсонський міськсуд обрав йому запобіжний захід - арешт до 13 липня. Херсонський суд вже кілька разів продовжував Вишинському термін тримання під вартою, а апеляційний суд підтверджував ці рішення.

То ж у в'язниці звільнилося місце для прихвоснів кривавого антинародного режиму Порошенка та пропагандистів нацистсько-бандерівської ідеології. І першим у цьому списку - бандерівський виродок Вятрович.
dle
Вернуться назад