Сільске життя > Друк > Відомому житомирському журналісту і політв'язню Муравицькому одягнули браслет.
Сільске життя > Головна, Новини > Відомому житомирському журналісту і політв'язню Муравицькому одягнули браслет.

Відомому житомирському журналісту і політв'язню Муравицькому одягнули браслет.


18-07-2018, 22:32. Автор: ivanovskiy2013
Відомому житомирському журналісту і політв'язню Муравицькому одягнули браслет.
18 липня в'язню режиму Порошенка журналісту з селища Новогуйвинське Василю Муравицькому, якого за рішенням суду випущено з-за грат під домашній арешт, було надіто електронний браслет.

Як відомо, 28 червня в Житомирі був звільнений з в’язниці політичний в’язень журналіст Василь Муравицький. Його відпустили під домашній арешт до рішення суду.

Василя Муравицького заарештували 1 серпня 2017 року у пологовому будинку, відразу після пологів його дружини, і помістили у в’язницю. Йому намагалися висунути звинувачення за статтями: “державна зрада”, “зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України”, “порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками” і “створення терористичної групи чи терористичної організації. І все це за публікацію кількох інформаційних матеріалів на міжнародних порталах мають відношення до Росії. Прокуратура наполягала на 15 роках позбавлення волі з конфіскацією майна.

Міжнародна організація “Amnesty International” визнала Муравицького в’язнем совісті. Денис Кривошеєв, заступник директора “Amnesty International” по Європі та Центральній Азії в той час заявив: «За гарячої патріотичною риторикою української влади ховається ганебна правда: в сьогоднішній Україні журналіста, який насмілився критикувати уряд, судять за зраду. Василь Муравицький є в’язнем совісті, позбавленим волі виключно за мирне вираження своєї думки. Його справа служить попередженням усім, хто виступає проти політики влади на сході України».

Відео з Василем Муравицьким записав журналіст Сергій Форест:zhitomir-online.com
dle
Вернуться назад