Сільске життя > Друк > Комісія визнала: дороги поремонтовано неякісно
Сільске життя > Головна, Новини > Комісія визнала: дороги поремонтовано неякісно

Комісія визнала: дороги поремонтовано неякісно


16-04-2018, 13:23. Автор: ivanovskiy2013
Комісія визнала: дороги поремонтовано неякісно
13 квітня 2018 року у Малому залі Житомирської районної ради відбулося засідання тимчасової контрольної комісії з питань контролю за використанням коштів районного бюджету, яку провів її координатор, заступник голови Житомирської райради Василь Стах.

У роботі засідання взяли участь 5 членів комісії з восьми: депутати Ярослав Рєбдєв, Віктор Загладько, Андрій Якімець, Віктор Дєньга, Андрій Назарчук.

Житомирську райдержадміністрацію представляли заступник голови РДА Микола Козарчук, начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населенння Фелікс Янєв.


Питання стосувалися чотирьох відремонтованих у 2016-2017 роках доріг державного, обласного та районного значення, зокрема тих відрізків. які пролягають через Житомирський район: Станишівка-Скоморохи, (Київ-Чоп) - Садки, Гуйва-Озерне (з примиканням), (Житомир-Чернівці) - Буки. За результатами візуального обстеження, члени комісії прийшли до висновку, що ремонти проведено не зовсім якісно, а тому необхідно здійснити лабораторні дослідження на предмет якості асфальтного покриття та виконання робіт підрядниками.

З цього приводу у вересні 2017 року відбулося засідання тимчасової контрольної комісії з питань контролю за використанням коштів районного бюджету. На проведення лабораторних досліджень з районного бюджету виділено 60 тисяч гривень. У багатьох присутніх виникло питання: чому за півроку ніхто так і не провів необхідні дослідження? На жаль, тодішній координатор комісії, на засідання не з’явився, а отже, питання залишилося без відповіді.

Наскільки доцільно тепер проводити аналіз покриття зазначених доріг - члени комісії висловлювали свої думки.

Віктор Дєньга пропонував все ж таки зробити дослідження, оскільки навіть за такий проміжок часу та після експлуатації доріг, якщо роботи підрядником виконані правильно, не можуть траси бути у такому стані.

Віктор Загладько пропонував внести в договір з майбутнім підрядником термін гарантії його робіт. А також здійснення технічного та авторського нагляду за дотримання своїх проектних рішень. Саме головне – це щоденний контроль за дотриманням проектних рішень під час виконання робіт. Підібрати сертифікованого спеціаліста, який буде представляти інтереси нашої громади і контролювати дії.

Члени комісії проголосували за те, щоб провести дослідження лише на двох дорогах Станишівка-Скоморохи, (Житомир-Чернівці) - Буки, а на інших, (Київ-Чоп) - Садки, Гуйва-Озерне (з примиканням), направити виділені кошти на поточний ремонт.

Обговоривши ситуацію, депутати зіткнулися з іншою проблемою: хто повинен залатати ті отвори в дорогах, звідки будуть взяті покриття для дослідження? Організації, які проводитимуть забір, відмовляються залатувати.

Учасники засідання запропонували завершити обговорення для вивчення відкритого питання.

Комісія визнала: дороги поремонтовано неякісно
Комісія визнала: дороги поремонтовано неякісно
Комісія визнала: дороги поремонтовано неякісно
Комісія визнала: дороги поремонтовано неякісно
dle
Вернуться назад