Сільске життя > Друк > Депутат О.Станіславов - лісничий з Березівки
Сільске життя > Головна, Новини > Депутат О.Станіславов - лісничий з Березівки

Депутат О.Станіславов - лісничий з Березівки


18-02-2018, 07:10. Автор: ivanovskiy2013
Депутат О.Станіславов - лісничий з Березівки
Після припинення повноважень депутата районної ради Романа Стасюка (партія " БПП "Солідарність") в зв'язку з обранням його депутатом Оліївської ОТГ 22грудня 2017 року - було визнано обраним депутатом Житомирської райради VІІ скликання - Олександра Станіславова. З 2011 року він - лісничий Березівського лісництва. Відтепер у раді він представляє інтереси Березівської громади.

За підсумками перевиконання районного бюджету за четвертий квартал 2017 року, депутатському корпусу на розвиток їх виборчих округів було виділено по 110 тис. грн.

Олександр Володимирович, хоч і "першопрохідець" в депутатських справах, але вже отримав звернення від односельців із проханнями про допомогу в дороговартісному лікуванні. Два пакети документів він нещодавно передав до районної ради на виділення матеріальної допомоги цим людям.

Свої звернення депутату готує і сільська рада. Зокрема є необхідність проведення ремонту спортивної зали в Черемошнянській школі та придбання спортінвентарю для Березівської школи, на що проситимуть виділити близько 30 тис. грн. На потреби культури сьогодні не вистачає мультимедійного проектора, його вартість обраховується в 16 тис. грн., і він теж потрапив до переліку прохань. Аби підсилити потужність безперебійника (що знаходиться в експлуатації дошкільного закладу військового містечка Березівка-1) потрібен новий акумулятор, і його теж просять придбати за депутатські кошти. А в Черемошнянському садочку за депутатських асигнувань планують замінити двері.

За депутатського сприяння намагатимуться врегулювати питання щодо підвезення дітей до школи. Нині не все так гладко у відділі освіти. Аби вирішити фінансову складову цього питання - частину коштів виділять з сільського бюджету, ще 10 тис. грн. попросять у Станіславова.

Тож перші депутатські кроки Олександра Станіславова зроблені. Громада сподівається й на вирішення інших проблемних питань завдяки тому, кому довірили власні представницькі інтереси.

Альона Денисюк
dle
Вернуться назад