Сільске життя > Друк > Поки бійці ЗСУ мерзли в окопах, Порошенко відпочивав на Мальдівах.
Сільске життя > Головна, Відео, Новини > Поки бійці ЗСУ мерзли в окопах, Порошенко відпочивав на Мальдівах.

Поки бійці ЗСУ мерзли в окопах, Порошенко відпочивав на Мальдівах.


19-01-2018, 10:48. Автор: ivanovskiy2013
Поки бійці ЗСУ мерзли в окопах, Порошенко відпочивав на Мальдівах.
Відпочинок президента України Петра Порошенка на Мальдівських островах у п’ятизірковому курортному готелі коштував щонайменше $500 тис. (більше 14 млн грн), йдеться в розслідуванні журналістів програми Схеми.

За інформацією видання, Порошенко вилетів з Києва 1 січня на одному з найдорожчих літаків бізнес-класу Falcon 7X приватної турецької авіакомпанії Setair. У компанії підрахували, що оренда та переліт літака з Києва до столиці Мальдів Мале коштує від 119 до 154 тис. євро.

Джерела Схем повідомили, що Петро Порошенко із супутниками (всього вісім дорослих та двоє дітей) зупинився у п’ятизірковому курортному готелі Chevan Blanc Randheli, обравши найдорожчу віллу на окремому острові під назвою Owner’s Villa. Вартість проживання становить щонайменше $46 тис. на добу. Таким чином, за шість діб мало бути сплачено лише за проживання $276 тис.

Редакція Схем також встановила додаткові витрати на розваги, харчування та інші послуги. Загалом усі додаткові послуги становили $37 550.

Нагадаємо, що у Адміністрації президента постфактум повідомили, що президент України Петро Порошенко на новорічно-різдвяні свята здійснив приватну поїздку на Мальдівські острови. За їх даними, це була коротка відпустка за рахунок власних коштів.
Поки бійці ЗСУ мерзли в окопах, Порошенко відпочивав на Мальдівах.
Поки бійці ЗСУ мерзли в окопах, Порошенко відпочивав на Мальдівах.https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/vidpustka-poroshenka-na-okremomu-ostrovi-na-maldivakh-koshtuvala-500-tis-zmi-2446112.html
dle
Вернуться назад