Сільске життя > Друк > На Житомирщині розгоряється й “війна за ліс”
Сільске життя > Головна, Новини > На Житомирщині розгоряється й “війна за ліс”

На Житомирщині розгоряється й “війна за ліс”


9-01-2018, 07:07. Автор: ivanovskiy2013
На Житомирщині розгоряється й “війна за ліс”
За бездіяльності “реформованої” заїжджими грузинами поліції, на Житомирщині, окрім “бурштинової війни”, “піщаної війни”, розгоряється й “війна за ліс”.
70 агресивно налаштованих чоловіків викликали на допомогу лісопорушники, котрих спіймала у Білокоровичах "на гарячому" лісова охорона. Про це повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ.


"Бійці рейдової бригади зловили трьох місцевих жителів, які вже встигли розкряжувати п'ять дубів і завантажити на трактор. Після розмови із лісовою охороною, порушники погодилися назвати прізвища і оформити протокол, однак встигли й викликати "підмогу". Майстер лісу, котрий фіксував порушення, зрозумів "що до чого" і заховав відеореєстратор у лісі. Буквально за лічені хвилини, бійців оточили 70 агресивних молодиків, які окрім того, що забрали незаконно зрізані дуби, знищили машину і почали бити лісівника, який зафіксував порушення", - йдеться у повідомленні.

Лісовий охоронець потрапив до лікарні із численними забоями і ушкодженнями.

За інформацією прес-служби Житомирського ОУЛМГ, подібні випадки залякувань лісівників трапляються постійно.

"Дуб ціниться не менше за бурштин і попит на чорному ринку на нього шалений. А лісівникам окрім відеореєстратора і телефона захищати ліс більш немає чим. Цьогоріч збитки нанесені Білокоровицькому лісгоспу від чорних лісорубів сягають 200 тисяч гривень", - інформують у відомстві.

Як повідомлялося раніше у Городниці Житомирської області нещодавно злочинці обстріляли лісівників. А злочинців, що вирізали під Ліщином 200 дубів поліція також не виявила.


dle
Вернуться назад