Сільске життя > Друк > Житомирський бронетанковий завод модернізував БМП
Сільске життя > Головна, Новини > Житомирський бронетанковий завод модернізував БМП

Житомирський бронетанковий завод модернізував БМП


3-12-2017, 07:11. Автор: ivanovskiy2013
Житомирський бронетанковий завод модернізував БМП
«Бойова машина, яка є глибокою модернізацією БМП-1, оснащена сучасним бойовим модулем, цифровою системою управління вогнем, німецьким двигуном Deutz та іншим передовим обладнанням.

Завдяки роботі фахівців підприємства у селищі Новогуйвинському БМП-1УМД успішно завершила всі ходові, вогневі та інші експлуатаційні випробування, підтвердивши свої високі характеристики, які значно розширили бойові можливості БМП. Завдяки бойовому модулю «Стілет», який оснащений 30-мм автоматичною гарматою, 30-мм автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також високоточним протитанковим комплексом «Бар‘єр», БМП-1УМД отримала потужну вогневу міцність. Такий арсенал озброєння забезпечує знищення не тільки живої сили та легкоброньованої техніки, але і танків противника на відстані до 5 км. А за точність вогню відповідає прицільний комплекс «Трек-М» у поєднанні зі стабілізатором озброєння СВУ-500-3Ц», - про це 27 листопада повідомила прес-служба державного концерну «Укроборонпром».

Наголошується, що під час робіт над створенням БМП-1УМД особливу увагу було приділено захисту екіпажу.

«Окрім встановлення додаткових елементів захисту, було проведено цілий комплекс робіт по маскуванню БМП-1УМД у інфрачервоному діапазоні. Завдяки цьому БМП-1УМД значно малопомітніша через тепловізор. Також БМП-1УМД отримала новий цифровий захищений зв‘язок, сучасні засоби навігації, а також інші зміни, які дозволили поліпшити ергономічні та функціональні характеристики машини», - зазначає «Укроборонпром».

Попри такі глибокі зміни, вага БМП-1УМД становить 14 тонн, що лише на 1 тонну більше за звичайну БМП-1. Але використання німецького двигуна TCD2013 L64V, що замінив радянський УТД-20, значно покращив ходові властивості бойової машини. 4-тактний, 6-циліндровий двигун з турбонадувом та електронним блоком управління має потужність у 330 к.с., з можливістю програмного підвищення потужності до 390 к.с. В цей же час двигун УТД-20 має потужність лише 300 к.с. Окрім того, німецький двигун має значно більший ресурс, він тихіший, економічніший та більш приємистий.

Як повідомлялося, в грудні минулого року ЖБТЗ показав можливості передової цифрової системи управління вогнем, яка встановлена на модернізованій версії БМП-1УМД, яка отримала назву «Мисливець».
Житомир.info

14-15 листопада Державне Підприємство «Житомирський бронетанковий завод» відвідали фахівці компанії з виробництва озброєння Об’єднаних Арабських Еміратів у супроводі представників ДП ДГЗІФ «Укрінмаш» та делегація Міністерства оборони Королівства Камбоджа. Відповідний візит мав на меті ознайомлення з технікою, що ремонтує підприємство, зокрема, бойовими модулями, модифікованими зразками існуючої техніки та іншими новітніми розробками. Зарубіжним гостям була проведена широка екскурсія по підприємству, представлені виробничі потужності заводу, продемонстровані можливості модернізованої техніки. Також сторони обговорили питання можливої співпраці та домовились про подальші кроки.
Житомирський бронетанковий завод модернізував БМП

23 листопада державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» відвідала делегація військових фахівців республіки Індія у супроводі представників ДК «Спецтехноекспорт». Гостям провели екскурсію по підприємству для ознайомлення з технікою, що ремонтується, модернізується та новітніми розробками, такими як бойові модулі. Також представлені виробничі потужності заводу, показані можливості модернізованої техніки. Сторони обговорили питання можливої співпраці.

На фото: директор Житомирського БТЗ М.Мосін демонструє можливості підприємства індійській делегації.
dle
Вернуться назад