Сільске життя > Друк > У Китаї хабарників розстрілюють!
Сільске життя > Головна, Відео, Новини > У Китаї хабарників розстрілюють!

У Китаї хабарників розстрілюють!


29-10-2017, 20:09. Автор: ivanovskiy2013
У Китаї хабарників розстрілюють!
Нещодавно в Китаї за отримання хабара заарештовано мера міста Шеньчжень. Йому тепер загрожує смертна кара за звинуваченням в корупції.

По китайському телебаченню час від часу демонструють публічні розстріли чиновників. Хабар чи розкрадання на суму понад мільйон доларів - вища міра покарання.

У ці дні темою розмов в Піднебесній стали недавно опубліковані цифри. З 2000 року в Китаї розстріляні за корупцію близько 10 тисяч чиновників, ще 120 тисяч отримали по 10-20 років ув'язнення.

Зараз в Китаї багато говорять про розстріл віце-мера Пекіна Лю Чжіхуа. Він сім років очолював управління китайської «Силіконової долиною» - наукоградом Чжунгуанцунь в північно-західному університетському передмісті Пекіна.

І зумів використати для своєї особистої вигоди стратегічний поворот китайського керівництва до створення інноваційної економіки.

Крім того, підприємливий віце-мер зумів крупно нажитися на торішній пекінській Олімпіаді.

Зробивши свою коханку господинею однієї з будівельних компаній, він давав їй вигідні підряди на зведення олімпійських об'єктів і до того ж брав хабарі за відведення земельних ділянок.

http://www.narod.net.ua/priklad-dlya-ukra%D1%97ni-borotba-z-korupciyeyu-u-kita%D1%97-stratili-10000-chinovnikiv-video/dle
Вернуться назад