Сільске життя > Друк > Валерій Івановський про американців: ще одного такого "друга" і ворогів не треба
Сільске життя > Головна, Новини > Валерій Івановський про американців: ще одного такого "друга" і ворогів не треба

Валерій Івановський про американців: ще одного такого "друга" і ворогів не треба


17-06-2017, 08:27. Автор: ivanovskiy2013
Валерій Івановський про американців: ще одного такого "друга" і ворогів не треба
Американців я, м'яко кажучи, недолюблюю з дитинства.

Почалося це з того дня, коли бабуся дала мені консервну банку «з карасиною» і сказала збирати колорадського жука. Мені так хотілося пограти з хлопцями в футбол або піти на річку скупатися, але доводилося пересуватися між рядами картоплі і вибирати її головного ворога.

Вже у школі вчителька нам пояснила, що назва жука походить від американського штату Колорадо і розсіяний він був «ковбоями» над нашою землею під час польотів цивільних літаків саме з метою здійснення диверсії проти нашого сільського господарства. Як бачимо, диверсія вдалася, колорадські жуки за ці півстоліття знищили десятки мільйонів тонн нашої картоплі, і навіть до цих пір ми ніяк не можемо позбутися цієї «американської інвестиції» у наш аграрний сектор.

Потім згадую, як ми, піонери, виражали ненависть американському імперіалізму за агресію проти В'єтнама у 60-70-х роках, за організацію заколоту та повалення президента Сальвадора Альєнде у Чилі 11 вересня 1973 року (це сталося на мій день народження, тому пам'ятаю до цих пір), за наміри знищити наш Радянський Союз ядерною зброєю тощо.

У Радянській Армії, де я пройшов шлях від солдата до капітана, США та блок НАТО були нашими вірогідними суперниками, а тому негативне ставлення до них була вже професійною.

Ми знали, що американці - підступні, нахабні, корисліви люди, для яких власна вигода - це перш за все. На основі цих устремлінь вони формують національні інтереси, які й відстоює їхня армія, не рахуючись з інтересами інших народів, при потребі - заливаючи їх кров'ю.

Не знаю, свідомо чи несвідомо, колишній президент СРСР М.Горбачов піддався на ігрища американських «друзів», які під гаслами «демократизації», переходу до ринкової економіки, захисту прав людей, просто намагалися розвалити свого наймогутнішого суперника - і досягли цього.

Куплені вже тоді на гроші американських фондів «націонал-свідомі патріоти» розтягнули колись могутню державу по закуткам. При цьому дурили народ тією ж «демократією» та життям, мов сир у маслі - після виходу з «тюрми народів».

Все так і сталося. Тільки з точністю до навпаки: промислові підприємства зупинилися, сільське господарство занепало, люди залишилися без роботи, інфляція сягнула 10 000% в рік і «з'їла» всі наші заощадження.

Тільки от заокеанський хазяїн наших «нациків» і не думав нам допомагати. Навпаки, американці використали хаос в Україні собі на користь - «дожали» (не безкорисно) наших керманичів, щоб вони прийняли рішення про знищення нашого ракетно-ядерного потенціалу - третього за потужністю в світі. В результаті Україна залишилася й повністю беззахисною, бо повірила «гарантіям» Вашінгтона щодо нашої територіальної цілісності. Ціну їхніх гарантій ми вже знаємо в наші дні.

Потім самі вилізли ми з тієї прірви, нібито налагодили економіку, почався нормальний розвиток нашої держави. Але американським авантюристам здалося, що нібито занадто вже тісно почали співпрацювати з росією в економічній галузі.

Американські фонди мобілізували всіх «грантоїдів» відробляти отримані долляри і організували «помаранчевий майдан». У результаті курс доллара виріс з 4-х грн. до восьми, а ціна на газ зросла з 55 долларів за 1000 кубів до 450-ти - з усіма негативними наслідками для України.

Цього виявилося замало. Й у 2013-14 роках знову продажні «грантоїди» за командою американського посольства організували так званий «євро»-майдан. У результаті цього не лише курс доллара виріс з 8-ми грн. до 27-ми(!), а й почався справжній геноцид народу через різке подорожчання газу, комунальних тарифів, електроенергії, продуктів, одягу. Україна, до того ж, втратила частину території, опинилася у стані неоголошеної війни, в ній процвітає корупція, імітуються «реформи», які ще більше погіршують ситуацію, через «бандеризацію» сіється розбрат серед людей різної національності тощо.

Так моя Україна, яка, через постійне втручання американських сіоністів, перетворилася у «смітник», з якого втікають світ за очі, і перш за все, самі українці, опинилася на межі розпаду, і, можливо, зникнення з мапи історії.

Може хтось скаже, що американці тут ні до чого. Вірно, якщо згадати істину, що кожен народ вартий свого правителя - чи своєї долі. Але якщо згадати, що сталося з Югославією, Іраком, Лівією, Сирією, Афганістаном та іншими країнами, куди ступила нога «американського ковбоя», то стане зрозумілим, чим закінчується «дружба» з США.

І тому, економічний хаос, втрата частини території, тисячі загиблих та поранених в Україні - це прямий результат цієї «дружби». Як кажуть, ще одного такого «друга» і ворогів не треба.
dle
Вернуться назад