Сільске життя > Друк > Вісті з незаконно створеної Станишівської "резервації"
Сільске життя > Головна, Новини > Вісті з незаконно створеної Станишівської "резервації"

Вісті з незаконно створеної Станишівської "резервації"


9-01-2017, 08:11. Автор: ivanovskiy2013
Вісті з незаконно створеної Станишівської "резервації"
30 грудня відбулося засідання першої сесії першого скликання Станишівської сільської ради, яка офіційно поховала Зарічанську, Пісківську, Луківську, Ліщинську та Туровецьку сільради.

На ній до проведення перших виборів старост на території юрисдикції Станишівської сільської ради, обов'язки старости рада поклала на колишніх сільських голів, які й зрадили свої громади, щоб на догоду владі та її заокеанським господарям знищувати українські села, а саме: В. Ткачука (Зарічани), А. Костенко (Піски), О. Безшкуру (Лука), Г. Бочковську (Ліщин), Г.Любченко (Туровець). То ж вперше з 1943 року у цих селах з'явилися старости та поліцаї. І це зрозуміло, бо ж з офіційною бандерівською ідеологією вже всьому світу зрозуміло, йде Україна до відродження нацизму.

Тепер люди можуть у старост конкретно спитати навіщо вони знищили свої сільради і матюкати їх останніми словами, якщо для вирішення невідкладних справ, які раніше вирішувалися у місцевій сільраді, вони будуть їх посилати у Станишівку чи ще чорт-зна куди. І як би вони не відбріхувалися, знайте, що саме вони організували знищення нині «покійних» сільрад. І ніякий закон цього не вимагав. Об'єднання мало відбуватися лише добровільно, а не шахрайським методом з порушенням законодавства. Що колишні сільські голови отримали взамін - здогадуйтеся самі.

На сесії також затверджено й персональний склад виконкому Станишівської сільської ради: Ю.Матвійчук (голова), В.Ткачук, Є.Бєльський, Т.Гусаківська, М.Хотинський, В.Іваницький, Г.Бочковська, С.Кириченко, Л.Зієдуллаєва, А.Татуревич, О.Безшкура, А.Якімець, Р.Остапчук, А.Костенко, В.Сокорчук, О.Крищенко, І.Петришин, Г.Любченко, Т.Любченко, В.Соломко, О.Цьмох, М.Бугайчук.

Відразу ж було розпочато створення армади чиновників, на утримання яких піде левова частка коштів сільського бюджету. Для "затравки", заслухавши інформацію та пропозицію сільського голови Ю.Матвійчука щодо затвердження загальної чисельності апарату сільської ради, враховуючи виступи депутатів, затверджено загальну чисельність апарату ради в кількості 41 посади.

І це лише початок, бо поки що їх садити немає куди. А потім знайдуться місця братам, кумам, сватам, донькам, зятям - за це можна не хвилюватися. Що, що, а чиновників-дармоїдів "резервації" плодити вміють - приклад Тетерівки цьому є яскравим свідченням.

То ж поки що "скромний" чисельний склад апарату Станишівської сільради такий: сільський голова - 1, секретар сільради - 1, старост-зрадників - 5, відділ централізованої бухгалтерії - 7, фінансовий відділ - 3, організаційний відділ та діловодства - 7, відділ правової, кадрової роботи, військового обліку сільської ради та паспортизації - 3, відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та екології - 6, відділ сім'ї, молоді і спорту - 1, відділ у справах дітей -2, прибиральниця - 1, водій -1, кочегар - 1.

Відразу викликає подив: як може відділ складатися з одного чи навіть двох чоловік? Один працівник може бути спеціалістом, а двоє складати сектор. Такою є практика державного управління в Україні.

Це якщо створювати апарат чесно і відверто. А якщо потрібно віддячити комусь, хто агітував за тебе на виборах і йому збільшити зарплату, то можна з одного працівника створювати відділ з однією посадою начальника цього відділу і платити йому значно вищу зарплату. А хіба шкода? Не з власної ж кишені. З наших з вами податків, а також з бюджету "почившої в Бозі" Зарічанської сільради, колишній сільський голова якої та депутати сільради здуру подарували у розпорядження голови Станишівської "резервації" цілих 9 мільйонів гривень - це рекорд по Україні.

Ось так продовжується шахрайство, розпочате чи під час створення цієї ОТГ.

Наступним важливим рішенням депутати Станишівської сільради розглянули не менш "важливе" питання - оплату праці сільському голові Ю.Матвійчуку. Він також обмеженим у коштах не буде, оскільки його зарплата складатиметься з посадового окладу, щомісячної премії у розмірі від посадового окладу, йому також будуть виплачуватися кошти на матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, всі інші премії, доплату за ранг, вислугу років, надбавку за високі досягнення у праці.

Разом це складатиме від 20 до 30 тисяч гривень щомісячно.

Ну що, лохи з нещодавно самостійних сільрад - нормально? Як вас обвели шахраї та влада навколо пальця? Сидіть і далі тихесенько, жуйте соплі і спостерігайте, як знищується у "резерваціях" українське село, у розвиток якого доклали стільки зусиль наші батьки й діди.

Тут можна пригадати лише слова Кобзаря: наших прадідів великих, правнуки погані…

Тарас Надійний
dle
Вернуться назад