» » Станишівка: старостами хочуть стати колишні сільські голови


Станишівка: старостами хочуть стати колишні сільські голови

15-02-2021, 07:05
Переглядів 269
Станишівка: старостами хочуть стати колишні сільські голови
Як повідомив сайт Станишівської сільради, 9 лютого 2021 року відбулося засідання робочої групи по опрацюванню документів поданих кандидатами на посади старост Станишівської сільської ради. Так в період з 26.01.2021 року по 05.02.2021 року було подано 14 заяв з документами на посади старост, а саме:

Старостат с.Зарічани: Бельський Євген Євгенович; Ткачук Володимир Михайлович.

Старостат с.Піски, с.Скоморохи: Костенко Алла Валеріївна.

Старостат с.Лука, с.Млинище, с.Вершина: Безшкура Олена Семенівна, Пастушенко Світлана Олександрівна.

Старостат с.Ліщин, с.Тарасівка: Бочковська Галина Михайлівна.

Старостат с.Туровець, с.Кринички, с.Мошківка, с.Лісовщина, с.Грабівка: Любченко Галина Іванівна, Ярмола Олег Олексійович.

Старостат с.Іванків: Марищук Сергій Михайлович, Смірська Галина Петрівна.

Старостат с.Кодня: Бовсунівська Наталія Феофілівна, Гарбарчук Оксана Михайлівна, Коваленко Людмила Валентинівна.

Старостат с.Миролюбівка, с.Леонівка, с.Червоний Степок: Вітюк Любов Андріївна.


Робоча група після розгляду пакету документів доданих до заяв, відмовила гр. Марищуку С.М. у взятті участі по визначенню кандидатів на посаду старости, у зв’язку з відсутністю довідки щодо судимості.

Після проведення опитування (затверджено робочою групою методи його проведення), за результатами співбесіди, сільським головою буде подано на розгляд сесії кандидатури, достойні стати старостами у відповідному старостинському окрузі.

Невідомо про яке опитування йде мова у повідомленні, але можна не сумніватися, що старостами стануть все ті ж колишні сільські голови. Не марно ж вони у свій час, за завданням місцевих "реформаторів", всупереч своїм передвиборчим обіцянкам, знищували сільради та загнали свої села у прийми до Станишівки.

І це ще добре, що з їхньої громади обласна влада зробила зразково-показову "ОТГ", а якби їх, наприклад, спіткала доля тієї ж Вільської ОТГ чи інших "резервацій", яких, через невдалий експеримент над людьми, швиденько ліквідували і приєднали до інших громад, ніби це вирішить проблеми розвитку занедбаних українських сіл.

Тарас СРІБЛЯСТИЙ

Станишівка: старостами хочуть стати колишні сільські голови
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...