» » “Децентралізація”: рік п’ятий. “Реформа” стара, хоча влада - нова?


“Децентралізація”: рік п’ятий. “Реформа” стара, хоча влада - нова?

8-12-2019, 05:26
Переглядів 268
“Децентралізація”: рік п’ятий. “Реформа” стара, хоча влада - нова?
Навіщо “зелена” влада продовжує провальні “реформи” Порошенка? Немає власних?


Дилетанти у владі


Термін добровільного об'єднання населених пунктів в Україні в об'єднані територіальні громади (ОТГ) триватиме орієнтовно до лютого 2020 року, повідомила нова молода міністреса розвитку громад і територій Альона Бабак.

"Ми хочемо максимально продовжити термін добровільного об'єднання. Я думаю, до лютого. А далі ми вже будемо бачити: чи є необхідність в силу закону вже встановлювати, відповідно до перспективних планів, фактично конфігурації громад, які ще не об'єдналися. Тобто ми заохочуємо зараз максимально продовжити процес добровільного об'єднання. А далі, щоб не чекати ще 100 років, поки люди будуть жити в бідності і без амбулаторій, шкіл тощо, допомогти їм об'єднатися через законодавчий механізм", - заявила Бабак в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Той, хто спостерігав чи брав участь у “реформі” “децентралізації” протягом 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 років, без усмішки заяву новоспеченої міністерки сприйняти не можуть. П’ятий рік “реформатори” не можуть остаточно “зліпити” мережу “резервацій” на селі та знищити існуючий адміністративно-територіальний устрій України, передбачений Конституцією. П’ятий рік “реформатори” не можуть належним чином законодавчо забезпечити цей процес, а також внести зміни до Конституції. А тут молоденька пані, яка ще невідомо чи жила хоч у тому селі, хоче змінити його за три місяці!

Було б смішно, якби не сумно за “діяльність” чиновників з “команди Зеленського”.

Тут виникає питання: чому так стрімко “зелені” взялися за “децентралізацію?

Тут є кілька версій.

Перша: це елементарний маніпулятивний трюк для відволікання уваги від страшного негативу в українському суспільстві, що викликала заява “зелених” про продаж землі.

Друга версія: знищення сільрад та продаж землі є виконанням команди закордонних господарів щодо остаточного знищення українського села, як потенціального конкурента європейським та американським фермерам.

Третя версія: посилення розбрату в нашому суспільстві, щоб розчинити в ньому невдалий старт “зеленої” влади, відсутності у неї чіткої програми подальшого розвитку України, а також відсутність могутньої вертикалі підтримки нинішньої влади на місцях. Бо ж у Зеленського немає міцних партійних осередків в областях, районах та селах. На відміну від тієї ж “Батьківщини” чи Опозиційного блоку. А випадкові люди, які випадково під’єдналися до “зелених” напередодні виборів, щоб дорватися до влади - це полова, з якої ефективну систему державного управління не створиш. Як і міцної народної підтримки. Не марно ж рейтинг Зеленського стрімко падає. Тим більше, коли люди побачили, як у президента “затряслися колінця”, коли на нього гаркнули нацики.

То ж, що означає відновлення “зеленої” влади старої і провальної порошенкової “децентралізації”, це щлях у те саме “болото”, де згинула влада Гаранта-офшорника. А дилетантська заява про наміри закінчити цю “реформу” протягом трьох місяців ще швидше наближає цей сумний фінал.

Якщо справи підуть так і далі, то чи не матимемо ми у жовтні 2020 року не лише місцеві вибори, а й вибори нового президента та нового складу Верховної Ради?


Як житомирська обласна влада знищує Конституційний устрій України


Днями прес-служба Житомирської ОДА повідомила, що 3 грудня відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи - за участі голови ОДА Віталія Бунечка та його заступника Наталії Остапченко, керівника апарату ОДА Олега Шарварка та голови облради Володимира Ширми. Участь у засіданні також взяли депутати облради, голови міст, районних рад та представники ОТГ.

«Завершена робота з розроблення проєкту змін до Перспективного плану. Об’єднання діючих територій громад не планується. Впевнено крокуємо, щоб завершити процес децентралізації з успішними та достатніми громадами, адже кожен мешканець села має право на доступну медицину і освіту, якісні дороги», – сказав Віталій Бунечко.

Доопрацювання перспективних планів відбувається з урахуванням вимог уряду, а також додаткових індикаторів, які визначають спроможність громади.
За результатами засідання робочої групи вирішили створити нові ОТГ і приєднати окремі сільські та селищні ради до нині діючих громад. Пропозиції щодо деяких районів ще будуть доопрацьовуватись протягом тижня.

Також відповідно до методики формування територій запропоновано утворити в межах області 4 райони.

Зазначимо, що методикою чітко сформовані вимоги до майбутніх районів. Наприклад, центрами таких районів мають бути міста з постійною кількістю населення не менше 50 тис. осіб, а загальна кількість населення нового укрупненого району повинна складати не менше 150 тис. осіб. Водночас межі району повинні бути нерозривними.

У нас в області після внесення змін до Конституції України (якщо вони будуть прийняті) буде функціонувати 4 райони:

Житомирський (570 тис. населення),в який увійдуть нинішні Житомирський, Брусилівський, Коростишівський, Попільнянський, Романівський, Пулинський, Черняхівський, Хорошівський та Радомишльський райони;

Коростенський (260 тис. населення), в який увійдуть нинішні Коростенський, Малинський, Народицький, Лугинський, Овруцький та Олевський райони;

Бердичівський (220 тис. населення), в який увійдуть нинішні Бердичівський, Ружинський, Андрушівський, Чуднівський та Любарський райони;

Новоград-Волинський (170 тис. населення), в який увійдуть нинішні Новоград-Волинський, Баранівський та Ємільчинський райони.


До цього необхідно додати, що затим “реформатори”, що продовжують порошенкові “реформи”, з Житомирської, Рівненської та Волинської областей мають створити один регіон. Де буде його центр - поки що невідомо.

За чутками з Києва саме Житомирську та Вінницьку область “реформатори” хочуть швиденько “приліпити” до западенців, щоб потім наша земля відійшла саме туди - якщо виникне найгірший сценарій існування цієї держави.

Тож не марно на Житомирщині то оголошується рік Бандери, то приймаються рішення про вивішування прапорів ОУН, то голосується “томосятина” і захоплюються православні храми УПЦ, а на сценах клубів демонструються гуцульські танці на вбрання з жилетками, “шляпами” та топориками. Хто вміє логічно мислити, той знає до чого все йде.

А якщо “реформатори” так поспішають, то, скоріш за все, сумний кінець для нас вже близький?

Варто зазначити, що засідання отієї невідомо як сформованої “робочої групи”, що взяла на себе функції перекручування адміністративно-територіального устрою області не передбачена законом “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, а тому є незаконною.

Не передбачені ОТГ й у Конституції, тому дана діяльність є й антиконституційною і є посяганням на адміністративно-територіальний устрій України, за що передбачена карна відповідальність. Декому з наших співгромадян за це порошенкове СБУ “ліпило” по 15 років позбавлення волі. То ж організація засідання тієї “робочої групи” є антидержавною зрадою. І тут виникає питання до “правоохоронних” органів - чому вони не приймають мір щодо захисту Конституції України?
“Децентралізація”: рік п’ятий. “Реформа” стара, хоча влада - нова?

А громадськості необхідно знати, що організація засідання тієї “робочої групи” є відвертою маніпуляцією масовою свідомістю. Обласна влада хоче нав’язати мешканцям Житомирщини думку, що засідання тієї “робочої групи” є законною і ніби саме вона остаточно вирішує долю поліських сіл та має право знищувати сільські ради і визначати адміністративні центри нових “резервацій”.

Але - це зовсім не так!

Навіть доповідач на засіданні , коли це було потрібно “реформаторам-децентралізаторам”, кілька разів наголосив, що рішення РГ є РЕКОМЕНДАЦІЙНИМИ.

Останнє слово у цій справі все одно залишається за сільськими громадами і процедуру, передбачену у законі “Про добровільне об’єднання територіальних громад” кожна сільська рада має пройти повністю. І якщо у ході громадського обговорення (чесного, а не шахрайського) чи на сесіях сільрад депутати висловлять власне бачення на подальший розвиток громади, то НІХТО (ні “робоча група”, ні губернатор, ні Президент) не мають права її змінити.
Тому, шановні земляки, дійте на власний розсуд, а не за протизаконними вказівками зверху, бо закон на вашій стороні.

І знайте, що жодного кінцевого терміну щодо періоду “децентралізації” законом не встановлено. Будь-які терміни чи остаточні дати, встановлені чиновниками - це їхнє бажання і ніщо інше. Не поспішайте. Поспіх тут недоречний.


х х х х х х


Робоча група не прийняла перспективний план формування Сінгурівської та Оліївської ОТГ та відправила його на доопрацювання

Під час опрацювання проєкту Перспективного плану області робоча група не прийняла план формування двох ОТГ в Житомирському районі та відправила його на доопрацювання.

За словами начальника організаційного відділу Житомирської ОДА Олександра Бабича, на території Житомирського району функціонує п’ять об’єднаних територіальних громад: Житомирська міська ОТГ, Глибочицька, Тетерівська, Оліївська та Станишівська сільські ОТГ.

«Пропонується створення Сінгурівської ОТГ на базі 9 рад, в даному випадку нічого не змінюється, все залишається як у попередньому плані на 2018 рік. Березівської ОТГ на базі 5 рад, до Глибочицької ОТГ приєднати Левківську сільську раду, до Оліївської ОТГ приєднати Великогорбашівську сільську раду Черняхівського району, з даного питання було поки усне звернення громади», - повідомив Олександр Бабич.

Втім такі пропозиції задовольнили не усіх. Зокрема, виникли суперечки щодо приєднання Новогуйвинської селищної ради до Сінгурівської ОТГ та Великогорбашівської сільради до Оліївської об’єднаної територіальної громади. Щодо останнього, то мешканці Великої Горбаші просять не приєднувати їхню сільську раду до Оліївської ОТГ та не відривати від свого Черняхівського району.

«790 жителів нашої громади не вирішать питання 8 тисяч населення Оліївської ОТГ. Відстань від нашого села до Оліївки десять кілометрів, а до Черняхова два кілометри. Крім того, дитячий садок в Оліївці працює лише чотири години. Тому не потрібно роз’єднувати райони на частини. Прошу не підтримувати питання приєднання нас до Оліївської ОТГ, ми хочемо лишатися у своєму районі», - зазначила представник громади.

Зрештою, робоча група з розроблення пропозицій щодо адміністративно – територіального устрою базового та районного рівнів Житомирської області відправила дані питання на доопрацювання.

hitomir.life

“Децентралізація”: рік п’ятий. “Реформа” стара, хоча влада - нова?


х х х х х х


Житомирський міський голова влаштував сварку з представником Новогуйвинського через об’єднання громад


3 грудня у сесійній залі Житомирської ОДА обговорювався проєкт перспективного плану об’єднання територій громад Житомирської області. Член виконкому Новогуйвинської селищної ради Іван Єщенко виступив з проханням залишити Новогуйвинське самостійною громадою: «Залишіть нас самих. У нас майже 20 тисяч населення. В нас достатньо грошей, і ми спроможні самостійно вести наші справи. Я вас дуже прошу, залишіть нас, бо „Зубковська банда“ нас просто “обклала” свого часу, як вовків прапорцями. Раніше Пісківська сільрада прагнула з нами об’єднання, але за 10 днів ці бандити пройшлися по депутатах, залякали їх, і вони своє рішення не підтвердили, бо пан Зубко і його банда хотіли бачити Новогуйвинське в місті. Адже на той час більша частина Житомирського районного бюджету - це були гроші з нашої громади. Тому лишіть нам такі самі привілеї, як і Бердичеву, ми самі дамо собі раду».

Почувши це, до мікрофону вийшов невдоволений Сергій Сухомлин, щоб спростувати користь Новогуйвинського для Житомира: «Так як пролунало про Зубковську банду… Я пам’ятаю, як Житомирська міська рада голосувала з пропозицією по об’єднанню всіх громад, які навколо Житомира. Ми голосували і за об’єднання з Новогуйвинським. Зараз Новогуйвинське вже декілька місяців не платить за воду Житомирському водоканалу. Тільки за особистим проханням громадян, ми зараз підключили їм воду. Я вже мовчу про те, що в Новогуйвинському не працюють очисні споруди (в Озерному -ред.), і все це тече в річку. Я проти того, щоб насильно когось об’єднувати. Хто хоче загарбати, нехай самі живуть як хочуть, але нехай зроблять те, що потрібно. Коли їм відключать воду, бо вони за неї не платять, там тариф у два рази дорожчий ніж в Житомирі, то тоді люди прийдуть до них. І нехай кожний розуміє свою відповідальність перед людьми».

На таку відповідь член виконкому Новогуйвинської селищної ради обізвав міського голову «представником Зубковської банди»: «Сухомлин - ще той представник Зубковської банди. По-перше, у нас в Новогуйвинському жодних очисних споруд немає. Наш тариф в Новогуйвинському за воду - 29 грн., у вас - 19. Це не вдвічі більше. Очисні споруди не працюють в Озерному, а не в нас, і ви це знаєте. Кожного року ви відкриваєте пляжний сезон в Гідропарку, і шукаєте, звідки іде кишкова паличка, я казав звідки вона йде. А ви палець об палець не вдарили з вашою бандою Зубківською».

Після того, як Сухомлин щось прошепотів своєму опоненту, той відповів, що не боїться погроз та зможе сам дати собі раду. На цьому перепалка закінчилась.

times.zt.ua
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...