» » Лісівники проти військових: хто кого?


Лісівники проти військових: хто кого?

11-09-2019, 03:51
Переглядів 149
Лісівники проти військових: хто кого?
У Житомирському районі суд заборонив держпідприємству вести лісове господарство на землях Міноборони.

Військові прокурори захистили у суді інтереси держави в особі Міністерства оборони і припинили незаконне використання 137,4 га лісового фонду на землях оборони.

Так, земельна ділянка, яка знаходиться на території Житомирського району була надана для розміщення та постійної діяльності Збройним Силам України і перебуває на обліку у Квартирно-експлуатаційному відділі міста Житомир, тобто постійним користувачем цієї земельної ділянки - є Міністерство оборони України.
Однак, як було встановлено в суді державне підприємство, яке спеціалізується на веденні лісового господарства незаконно, без будь яких правовстановлюючих документів використовувало лісовий фонд на землях оборони.

Так, в ході судового розгляду встановлено, що землі були неправомірно включені до акту прийому-передачі цілісного майнового комплексу військового лісгоспу із відання Міністерства оборони України до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів.

Через це з 2013 року реорганізований військовий лісгосп, який вибув з відання оборонного відомства, продовжував незаконне ведення лісового господарства на території військової частини.

Це була остання справа військових прокурорів, бо їхня структура новою владою ліквідовується.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...