» » Чому начальник лісового управління А.Курінський написав заяву на звільнення


Чому начальник лісового управління А.Курінський написав заяву на звільнення

14-08-2019, 15:06
Переглядів 169
Чому начальник лісового управління А.Курінський написав заяву на звільнення
Начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський 12 серпня написав заяву на звільнення.
Фото документа очільник Житомирського ОУЛМГ опублікував на своїй сторінці у Facebook 13 серпня.


«Прошу вас звільнити мене за угодою сторін», - написав Курінський в заяві на ім’я заступника голови Державного агенства лісових ресурсів України Володимира Бондаря. Документ датований 12 серпня 2019 року.

Як відомо, А.Курінський був призначений на посаду першого лісівника області під час губернаторства представника збанкрутілої “Свободи” Кізіна, який, дорвавшись до обласної влади на хвилі злету проамериканських авантюристів (“майданутих”), проявив себе незграбним керівником області і з ганьбою був звільнений. Після цього він брав участь у всіх нацистсько-бандерівських провокаціях проти єдності народу України зі сторони антинародного режиму Порошенка та його заокеанських господарів.

Невідомо з яких причин губернатор дав погодження на призначення А.Курінського начальником лісового управління області, але коштів для того, щоб обратися депутатом облради і перетворити її на джерело людиноненависницької бандерівської ідеології, у нього вистачило.

Спокійно пережив пан Курінський і губернаторство ще одного “видатного” діяча ганебних часів Порошенка - Машковського, який усівся у перше крісло області з посади ... автоділера. Тому нікчемним було і його правління. Він запам’ятався лише розпорядженням-ганьбою про перейменування вісім сотень вулиць області з імен справжніх героїв на людиноненависників та політичних авантюристів.

І у часи головного “порохобота” області Гундича, А.Курінський почував себе впевнено. Бо підтримував усі ініціативи “вічно тверезого” Гаранта, цього вимагав і від підлеглих лісгоспів, а також якось на диво безконфліктно співіснував з “бурштиновою мафією”, яка перетворювала ліси Житомирщини на безлюдну пустелю.

І от 12 серпня Зеленський публічно запропонував Курінському звільнитися, на що той відреагував миттєво. Дивує лише чому президент запропонував йому “піти пошукати іншу роботу”, а не вимагав перевірки причетності начальника лісового управління області до вакханалій “бурштинової мафії”? Чи ми все ж таки колись дізнаємося, як взаємодіяли “лісова” та “бурштинова” мафії?

Хоча й діяльність самої “лісової мафії” потребує досконалого вивчення. Бо протягом останнього п’ятиріччя стали відоми сотні фактів незаконної вирубки лісів, експорту лісу-кругляка під виглядом “дров” та іншої протиправної діяльності. Не марно ж новий губернатор у перший же день своєї роботи заявив про необхідність аудиту житомирських лісгоспів. Мабуть, СБУ-шник знає, про що говорить.

То ж, що станеться після заяви А.Курінського на звільнення - побачимо. Це ще один тест нової влади на дієвість.

Тарас Сріблястий


Чому начальник лісового управління А.Курінський написав заяву на звільнення
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...