» » Дмитро Василець оголосив війну "ТСН"


Дмитро Василець оголосив війну "ТСН"

30-07-2019, 10:31
Переглядів 341
Дмитро Василець  оголосив війну "ТСН"
Дмитро Василець, міжнародно визнаний політичний в'язень ("Мережа Солідарності", члени Парламенту ЄС), якого антинародний кривавий режим Порошенка кинув за грати і засудив за журналістську діяльність до 9 років позбавлення волі, і який провів у в’язниці 2,5 роки, звернувся з позовом до суду проти телевізійної служби ТСН телеканалу 1+1.

У порушення принципу презумпції невинуватості і доброчесності канал "1 + 1" ображав Васильця, називаючи «сепаратистом» і «пособником терористів», при цьому провладний канал, що інформаційно забезпечував усі авантюри режиму Порошенка, не вважав за можливе вибачитися навіть тоді, коли Апеляційний суд міста Київ скасував незаконний вирок відносно Дмитра Васильця.

- Провідником "викривленої реальності" в нашій країні давно став канал "1 + 1". Йому притаманні розпалювання ненависті, релігійної ворожнечі, ксенофобія, відверті образи російськомовних українців і тотальна брехня. Добре, що Василець знайшов сили і час зайнятися цим «клубом мракобісся» - прокоментував подію адвокат Андрій Гожий, який представляє інтереси Дмитра Васильця в Швейцарії і країнах ЄС.

Судове слухання проти ТСН відбудеться в Подільському суді міста Київ.

 Сергій Сербін, patriot-zt.info


Дмитро Василець  оголосив війну "ТСН"
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...