» » Озерне: військові літаки небезпечні для пілотів


Озерне: військові літаки небезпечні для пілотів

27-07-2019, 06:11
Переглядів 162
Озерне: військові літаки небезпечні для пілотів
Катастрофа винищувача СУ-27: завод, що ремонтував літак, використав деталі сумнівної якості.

Як відомо, всі бойові літаки Військово-повітряних сил України - російського виробництва ще з радянських часів. Їм більше тридцяти років. Всі вони потребують капітальних ремонтів, які, зазвичай, проводяться на заводах, де й виготовлялися. Тобто всі українські військові літаки мають пройти ремонт на російських підприємствах. Але режим Порошенка повністю заборонив співробітництво з Росією і тому перетворив наші ВПС у відстій “літаючих домовин”, кожний виліт на яких - справжня гра у “рулетку” для пілотів та жителів на землі: впаде чи ні?

Це стало зрозумілим ще під час Скнилівської трагедії піді Львовом у 2002 році, коли літак саме з Озерного став причиною загибелі 97 людей.

Після катастрофи військового винищувача Су-27 із загибеллю двох пілотів у жовтні 2018 року на Вінниччині, свідченням саме такої ситуації стала і нещодавня катастрофа також військового винищувача Су-27 в полі під Озерним у грудні 2018 року (на фото), коли загинув начальник повітряно-вогневої і тактичної підготовки бригади «Центр» Повітряних сил ЗСУ О. Фоменко.

Державне бюро розслідувань перевіряє причетність державного підприємства «Запорізький державний авіаційний ремонтний завод «Мігремонт» до катастрофи військового літака СУ-27 (заводський номер 36911021308), яка сталася 15 грудня 2018 року у Житомирській області.

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ряд судових рішень.

Слідчі ДБР з’ясували, що 24 червня 2016 року завод «Мігремонт» закінчив середній ремонт з модернізацією військового літака СУ-27 (заводський номер 36911021308). Водночас протягом 2016-2018 років «Мігремонт» уклав низку договорів, за якими закуповувалися частини та механізми невідомого походження та сумнівної якості, в тому числі на літак СУ-27.

Окремі суб`єкти господарювання, які поставляли комплектуючі не мали матеріально-технічної бази для власного виробництва поставлених комплектуючих. Зокрема, ТОВ «НВП «Спецсервіс, яке проводить свою фінансово-господарську діяльність у сфері торгівлі авіаційними запчастинами та агрегатами, починаючи з 2016 року здійснило ряд поставок на ДП «Мігремонт».

Як стверджує слідство, переважна більшість поставлених запчастин мають російське походження, офіційно на територію України не імпортувалися та були закуплені «Спецсервіс» у суб`єктів господарювання з ознаками фіктивності. Так, частина авіатоварів були придбані у ТОВ «Стім Юніон» та інших суб`єктів господарювання з ознаками фіктивності.

Наразі через суд ДБР отримало доступ до документації низки підприємств, які поставляли авіадеталі державному заводу «Мігремонт».

Нагадаємо, що вдень 15 грудня 2018 року поблизу смт Озерне на Житомирщині сталась авіаційна катастрофа винищувача Су-27. Літак розбився при заході на посадку. Загинув пілот майор Фоменко, 1975 року народження, який був начальником повітряно-вогневої і тактичної підготовки бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних сил Збройних сил України. Був підготовлений до ведення бойових дій в повному обсязі Курсу бойової підготовки. Брав участь в АТО у 2014 році.

То ж зараз жителі Озерного, Вертокиївки, Сінгурів та інших сіл мають уважніше дивитися в небо під час, хоч і рідких, але все ж польотів військових літаків. Бо невідомо: летить він чи вже падає?

Богдан СТРІХА
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...