» » Про “сліпоту” пана Сухомлина...


Про “сліпоту” пана Сухомлина...

19-06-2019, 09:03
Переглядів 525
Про “сліпоту” пана Сухомлина...
Як відомо, 19 травня 2019 року на вулиці Східна у Житомирі сталася пожежа на газовій АЗС. За повідомленням патрульної поліції, спалахнула цистерна з паливом, одна людина отримала опіки полум'ям. Після приборкання пожежі на автозаправці "Яркон" з'явилася уточнена інформація: до лікарні з термічними опіками були доставлені двоє людей - житель м. Києва, 1972 р.н., та житель Черкаської області, 1962 р.н., вогнем знищено конструкцію АЗС та 4 автомобілі, які знаходились на її території.

Після цього Спеціальна комісія завершила перевірки автозаправних станцій в обласному центрі. Спочатку комісія направила запити до органів, які видають погоджувальні документи, а саме ДСНС та Державної служби з питань праці. Уже після того, за дорученням комісії, муніципальна інспекція провела фактичний огляд заправок.

"Сукупно у відповідь на запити, ми отримали дані по 44 об'єктах. По одному з них діяльність не підтвердилась на момент перевірки, там не було ніякої заправки. Муніципальними ж інспекторами і працівниками управління надзвичайних ситуацій міста було зафіксовано 56 таких адрес. Тобто маємо різницю в 13 об'єктів. З отриманої нами інформації про дозвільні документи і з фізично проінвентаризованими об'єктами - 13 адрес не мають такої інформації. Тобто ми не маємо даних про суб'єкт господарювання, чи про наявність в нього дозвільних документів. Тому звертаємось до міжвідомчої робочої групи з проханням перевірити, а вона має повноваження на це, і вжити заходів, якщо ця інформація підтвердиться", - розповів заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

У письмовому переліку автозаправних станцій та автозаправних пунктів, розміщених на території Житомира та про які не знають ДСНС та Держпраці, який складено робочою групою за підсумками роботи, йдеться про наступні адреси: вул. Корольова, 152; вул. Івана Гонти, 1; вул. Гранітна, 16; Київське шосе, 42; Київське шосе, 141; майдан Визволення, 1; вул. Параджанова, 87; проспект Миру, 22; вул. Східна, 82; вул. Чуднівська, 104; вул. Якова Зайка, 47; вул. Т. Бульби-Боровця, 33; вул. Вітрука 4-А.

Щодо іншого аспекту роботи комісії, то міська влада шукає шляхи боротьби з незаконними заправками.

"По багатьох заправках немає ніяких дозволів зовсім. І ми звертаємося у правоохоронні органи на предмет встановлення цих заправок, але ці підприємці шукають можливості і неспівпадіння в законодавстві. Наприклад, є приватна земельна ділянка, вони беруть готове, на платформі, обладнання заводу-виробника, який дає сертифікат на це обладнання, привозять і встановлюють цю заправку. І це не потребує дозволів у міської ради, бо тут немає фундаменту (не капітальна споруда - ред.), і вони починають працювати. І наші звернення до прокуратури, до поліції (марні) - вони теж не мають впливу на це. Чи, наприклад, підприємство, яке займається виробництвом, ставить заправку на своїй земельній ділянці. Але призначення землі у цих земельних ділянок інше й тут є моменти, за які можна зачепитися згідно законодавства", - пояснив мер Житомира.

Якщо хтось і повірить "дитячому бурмотінню" бізнесмена-порошенківця Сухомлина, на совісті якого перейменування житомирських вулиць іменами нацистських злочинців та інших пройдисвітів і знесення пам'ятників героям боротьби з німецьким нацизмом, то це його справа. Редакція газети "Сільське життя" постійно критикує діяльність міського голови. І випадок з пожежею на АЗС по вул. Східна, який мало не закінчився більшою трагедією, ще раз доводить про невідповідність займаній посаді пана Сухомлина.

Чи можна ще сумніватися, що він та його "порохоботська команда" добре знали про порушення законодавства під час започаткування функціонування АЗС у небезпечних для людей зонах? Може хтось сумнівається, що відповідні валізи з "відкупними" кому потрібно були завезені вчасно, а тому міська влада всі ці роки вперто "не помічала" ні порушень законодавства, ні недосконалості цього законодавства. Більше того, ці недосконалості і дають можливість збагачуватися чиновникам та "бензиновим" бізнесменам.

Увесь цей "чорний бізнес" масово розплодився у часи антинародного кривавого режиму Порошенка, який і сам казково збагатився на посаді, і дав можливість накрастися своїм виродкам на місцях.

Чи зміниться щось у часи президента Зеленського - побачимо. Редакція "Сільське життя" і його діяльності надаватиме об'єктивну оцінку. І одним з критеріїв стане те, чи отримає покарання пан Сухомлин за всі порушення, що він допустив на посаді житомирського голови? Як і наші “доблесні” “сліпі” “правоохоронці”?

Тарас Сріблястий
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...