» » Захистимо День Перемоги від фальсифікаторів!


Захистимо День Перемоги від фальсифікаторів!

7-05-2019, 08:09
Переглядів 159
Захистимо День Перемоги від фальсифікаторів!
9 травня наш народ відзначатиме визначну подію - День Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Цю Перемогу вистраждали наші батьки та діди на полях кривавих битв за визволення нашої землі від нацистської “чуми”, кували її звитяжною працею у тилу, боролися з окупантами та їхніми посіпаками у партизанських загонах та у підпіллі. Ціною величезних втрат було досягнуто цю Перемогу. Тому це, дійсно, як співається у пісні, “свято зі сльозами на очах”.

Сім десятиріч Україна відзначала День Перемоги на найвищому рівні - аж поки до влади не дорвався кривавий антинародний режим Порошенка, який п’ятий рік переписує нашу славну історію на догоду своїм політичним цілям та прикриття розкрадання народного добра.

Американські прихвосні скидають згори інструкції місцевій владі, працівникам освіти та культури, як “правильно” проводити (чи не проводити) урочисті заходи 9 Травня - у День Перемоги. Вірніше - як зробити так, щоб витерти його з пам’яті людей.

На жаль, є ще у районній владі і у селах посадовці, які втратили совість і, щоб утриматися на посаді, готові брати участь у будь-яких провокаціях нинішньої влади мерзотників проти пам’яті воїнів-визволителів, проти їхнього величного подвигу, проти належного відзначення Дня Перемоги.

Щоб допомогти читачам визначити, хто з їхніх земляків запродав душу мерзотникам, редакція надає ознаки таких дій провокаторів та фальсифікаторів історії:

- урочисті заходи проводитимуться 8 травня (у надуманий “день примирення”), а не 9 травня;

- на сценах висітимуть роки 1939-1945 замість 1941-1945;

- війна називатиметься Другою світовою замість Великої Вітчизняної;

- до війни 1941-1945 приплітатимуться “атошники”, які до тих подій не мають ніякого відношення;

- на заходах використовуватимуться малюнки маків замість червоних гвоздик;

- не згадуватиметься величезний внесок у ту Велику Перемогу усіх братніх народів Радянського Союзу;

- прославлятимуться вояки УПА, які ніякого відношення до Великої Перемоги не мають. Більше того, у акті від 30 червня 1941 року вони оголосили себе союзниками нацистської Німеччини на чолі з Гітлером;

- не згадуватимуться воїни та командування Червоної Армії, яка звільнила нашу землю та пів-Європи від нацистської “чуми”;

- не згадуватимуться звірства німецьких нацистів на нашій землі, оскільки це неприємно нинішній Німеччині, як одній з господарок правлячого режиму;

- не лунатиме жодна фронтова пісня, що надихали бійців Червоної Армії на битви проти нацистів.


Не допустимо фальсифікації нашої історії!


Захистимо День Перемоги від фальсифікаторів!
Захистимо День Перемоги від фальсифікаторів!
Захистимо День Перемоги від фальсифікаторів!
Захистимо День Перемоги від фальсифікаторів!
Захистимо День Перемоги від фальсифікаторів!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...