» » Адмінресурс Житомирського району в дії: працівників культури повезли на мітинг Порошенка


Адмінресурс Житомирського району в дії: працівників культури повезли на мітинг Порошенка

17-03-2019, 07:43
Переглядів 522
Адмінресурс Житомирського району в дії: працівників культури повезли на мітинг Порошенка
Як працює процесс організації "массовки"

З власних джерел нам стало відомо, що аппаратом Відділу культури і туризму Житомирської районної державної адміністрації здійснюються телефонні дзвінки підпорядкованим працівникам клубних закладів та будинків культури з наполегливим проханням прийняти участь у одноденному візиті до Києва 17.03.2019 повідомляючи час зборів о 07:00 та місце м. Житомир, вул. Лесі Українки 1, біля Житомирської районної державної адміністрації, одночасно не повідомляючи мету та цілі поїздки, у відповідь працівникам дістаються лише пояснення - "Треба!".

Туризм чи введення в оману працівників культури?


Інформація що потрапила до нас дещо насторожила, дійсно як нам стало відомо відділ Культури та туризму Житомирської РДА періодично ініціює кількаденні туристичні поїздки Україною для підпорядкованих кадрів, але попередньо за декілька тижнів до подорожі збираючи інформацію та формує списки бажаючих, але ситуація що виникла сьогодні не може не привернути увагу так як, за "дивним" збігом в той самий день о 11 годині відбудеться ніби то "Народна зустріч з Президентом" про яку нещодавно повідомив радник президента Юрій Бірюков на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook

Наразі невідомо чи відбудеться виїзд до Києва, чи буде зібрано необхідну кількість людей відділом культури та туризму Житомирської РДА адже переважна більшість не проявляє бажання вступити в ряди "массовки", багатьом і без пояснень відомо що це буде використано як демонстрація потужної підтримки Президента, але острах перед керівництвом може керувати бажанням та всупереч власній волі люди підпорядковані відділу можуть мовчазно погоджуватись аби в подальшому в роботі не зазнати прессингу та тиску новопризначеним керівником відділу (Литвиненко Алла Володимирівна).

Можливо, використання адмінресурсу з Житомира передувала попередньо низька явка на приїзд Президента в Житомир, навіть враховуючи аналогічну методику залучення "массовки" за попередньо сформованими списками та спробою додатково привабити мешканців до сцени використавши відомого виконавця творів В.Івасюка та лідера гурту "Плач Єремії" - Тараса Чубая. Але, це не врятувало ситуацію та явка мешканців була провально низькою.

Цілком логічно, що керівництво Житомирської області буде намагатись догодити Президенту аби пом'якшити попередню провину, збираючи маси на "потрібні" локації.

На нашу думку в уяві сучасного виборця термін "массовка" в політичних цілях вже не викликає такі гострі емоції та як явище поступово вживається в нормальність сприйняття. Це явище тимчасове і в період політично перенасиченого інформаційного простору в країні, в агонії політичних перегонів реакція на "массовку" силами адмінресурсу дещо притупляється, але ніщо не проходить безслідно, і такі дії в подальшому ще не раз нагадають про себе сьогоднішнім організаторам та учасникам.

Не секрет також, що Житомирський район це фактично рідний район для очільниці відділу культури та туризму Житомирської ОДА Тетяни Парфентієвої. Можливо тому було взято старт з культурного адмінресурсу Житомирського району.

Розвиток через туризм, чи забавки кадрами через посаду?

Відомо що, Тетяна Парфентієва вже не першу каденцію є депутатом Житомирської районної ради, короткий термін головувала в Житомирській районній раді, очолювала Першою особою рейтинговий список кандидатів в депутати Житомирської районної ради, очолювала районний партійний осередок Президентської "Солідарності" та нині очолює управління культури та туризму Житомирської ОДА, навряд чи їй невідомо чи взагалі особисто не прикладена владна рука разом з начальником відділу культури та туризму Житомирської РДА - Литвиненко Аллою, до використання адмінресурсу з особистими політичними цілями.

До непристойності цинічно брати в руки організацію збору "массовки" для Президента силами адмінресурсу та відправляти підпорядкований штат в неспокійну столицю де відбуваються мітинги "Національного корпусу" що постійно супроводжуються сутичками та травмами.

З однієї сторони керівник має турбуватись про безпеку своїх підопічних, але з другого боку дії фактично відбуваються з точністю до навпаки, замість безпеки та турботи кадри отримують підштовхування в небезпечне місце.

Повністю читати тут

https://telegra.ph/Adm%D1%96nresurs-ZHitomirskogo-rajonu-v-d%D1%96i-03-16


Адмінресурс Житомирського району в дії: працівників культури повезли на мітинг Порошенка
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...