» » Релігійна громада села Глибочиця підтвердила вірність УПЦ


Релігійна громада села Глибочиця підтвердила вірність УПЦ

6-03-2019, 10:24
Переглядів 412
Релігійна громада села Глибочиця підтвердила вірність УПЦ
3 березня 2019 року, у м'ясопусну Неділю, про Страшний Суд, у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці селища Глибочиця було проведено збори релігійної громади.

Під час проведення зібрання, у храмі зібрались постійні прихожани, які регулярно відвідують цю церкву, сповідаються і причащаються. Разом із настоятелем парафії учасники зборів одноголосно висловили підтримку УПЦ на чолі із Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.

Прес-служба Житомирської єпархії.


Релігійна громада села Глибочиця підтвердила вірність УПЦ
Релігійна громада села Глибочиця підтвердила вірність УПЦ
Релігійна громада села Глибочиця підтвердила вірність УПЦ
Релігійна громада села Глибочиця підтвердила вірність УПЦ
Релігійна громада села Глибочиця підтвердила вірність УПЦ


Від редакції. Варто додати, що біля святого місця у Глибочиці - православного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці, агітатори Порошенка того ж дня провели передвиборчу акцію - для підняття рейтингу очільника наскрізь збанкрутілого антинародного режиму, який знову хоче дорватися до влади.

Увесь цей шабаш був організований районним передвиборчим штабом "вічно тверезого" Гаранта, а керував цим процесом депутат облради від Блоку Порошенка Руслан Павлюк - місцевий бізнесмен, який має мережу магазинів у Житомирському районі, і який за часів режиму Януковича всіляко прислужував місцевим регіоналам, за що отримав посаду заступника голови Житомирської районної ради.

Позбувшись посади після "народного бунту" у лютому 2014 року, коли на сесію райради з вилами привів народ редактор газети "Сільське життя" В.Івановський, цей пристосуванець під усі влади, зараз вірно вже служить режиму Порошенка.

Не будемо поки що згадувати про махінації з розбудовою в області мережі футбольних майданчиків зі штучним покриттям, на участь до яких відомий телеканал приписує й Р.Павлюка, бо з часом за це все одно доведеться відповідати, а нагадаємо пану бізнесмену про протиправність дій прислужників Порошенка, які істинну віру хочуть підмінити політичним шабашем.

Звернемо увагу й на те, що ніякі рішення «зборів від Павлюка», на які було зігнано «рабів адміністративного ресурсу», які працюють у Глибочиці та Житомирі, не мають відношення до діяльності справжньої Релігійної громади православного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Глибочиця, яку очолює отець Миколай.

Це все одно, що хтось прийняв би рішення про передачу магазинів пана Павлюка до відання фірми «Рошен». Як би він на це відреагував? Верещав би про незаконність цих дій. А от що стосується передвиборчих акцій, то цей бізнесмен, щоб залишитися самому при владі та біля неї, готовий йти навіть на злочин проти ІСТИННОЇ ВІРИ, віддавши її на поталу «турецькому попу» - такому ж підлабузнику американців. Знайте, пан Павлюк, що Бог все бачить!
Важливим для Глибочиці та істинно віруючих селян є те, що того дня, разом із настоятелем отцем Миколаєм парафії учасники зборів справжньої релігійної громади одноголосно висловили підтримку УПЦ на чолі із Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм. То ж провокація «павлюків» не пройшла.

До речі, на днях Павлюк і порошенкові агітатори готують ще одну провокацію – цього разу проти православного храму у селі Калинівка. Бо ж дуже їм хочеться продемонструвати своїм київським та закордонним господарям «високу цифру» релігійної «колективізації», як колись більшовики заганяли селян у колгоспи.

Причому це потрібно їм зробити саме під вибори, а вже у квітні їм все це буде «до спини» і вони всіляко намагатимуться того, щоб місцевий люд якомога швидше забув про те, як вони вірно служили режиму Порошенка, бо всіляко будуть пристосовуватися під нову владу.

Ще якось можна було б виправдати цю «чорну справу» зі створення «нової церкви», якби все це не робилося поспіхом, в умовах передвиборчого процесу, а розважливо, як того потребувала б така велика справа (якою її подає Порошенко) як створення дійсно незалежної, помісної православної церкви, якою ПЦУ аж ніяк не назвеш – навіть прочитавши той же Томос, де права ПЦУ є настільки «куцими», що говорити про її «незалежність» може говорити лише порошенковий агітатор – і лише тому, що йому за це платять.

Ганьба провокаторам, що чинять провокації проти істинної церкви – УПЦ! Ганьба режиму Порошенка та його прихвосням!

Шановні читачі! Якщо ви є православними з дідів-прадідів, то бережіть істинну церкву, якій вже 1030 років, як берегли її та захищали наші прадіди від подібних знущань, підтримуйте свого батюшку у ці часи гоніння на православ’я і не піддавайтеся на провокації блазнів, які вже й віру продають за свої політичні дивіденди!

Вже за місяць ми від цих мерзотників вимагатимемо відповіді за всі злодіяння проти народу! Амінь.

До речі.

Щоб ще раз викрити брехню порошенкових агітаторів варто зазначити, що Українська Православна Церква перераховує гроші не в Москву (чого ці брехуни не підтвердили жодного разу), а до Пенсійного фонду нашої держави, що й підтверджується відповідними документами.

Добре, що у Житомирському районі немає випадків силових захоплень храмів. Хоча безпосередньо перед виборами порошенкові агітатори за участі «справжніх патріотів» можуть провести таку показушну акцію.

Їм варто нагадати, що це є не лише грубим порушенням права справжньої релігійної громади, зареєстрованої належним чином державними органами, як юридичної особи – на своє майно, а є порушенням права на свободи світогляду і віросповідання, гарантованого статтею 35 Конституції України, на що все більше звертає увагу українська та світова спільнота: громадські організації, політичні партії, помісні православні церкви, європейські структури. На жаль, наші «доблесні» правоохоронці, що «реформовані» заїжджими грузинами за американським зразком, на це закривають очі і показують свою безпорадність і політичну заангажованість.

Слід також наголосити на відмінності понять “територіальна громада” та “релігійна громада”, оскільки, відповідно до статті 8 Закону України від 23.04.1991 № 987-XII «Про свободу совісті та релігійні організації», релігійна громада є місцевою релігійною організацією віруючих громадян одного й того самого культу, віросповідання, напряму, течії або толку, які добровільно об’єдналися з метою спільного задоволення релігійних потреб.

До них аж ніяк не відносяться «раби адміністративного ресурсу», що зігнані на різні збіговиська, щоб не втратити роботу.

До речі, на зборах у Глибочиці реєстрація прибулих відбулася саме для того, щоб перевірити, чи всі «раби адмінресурсу» прибули на той передвиборчий шабаш.

Згідно зі ст.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» територіальна громада – це жителі, об’єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об’єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр.

Як видно із положень розділу 11 Конституції України та розділу 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до питань, що належать до повноважень органів місцевого самоврядування, не відноситься вирішення питань щодо організації діяльності релігійних громад, а тому рішення, які приймаються на зборах територіальної громади відносно релігії, є незаконними і не можуть бути виконаними.

Таке втручання територіальної громади в діяльність релігійних організацій буде порушенням ст. 11, 35, 37, 140 Конституції України.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...