» » МИХАЙЛО ЦИГАНЕНКО: "Я ЙДУ ПЕРЕМАГАТИ"


МИХАЙЛО ЦИГАНЕНКО: "Я ЙДУ ПЕРЕМАГАТИ"

20-02-2019, 13:59
Переглядів 347
МИХАЙЛО ЦИГАНЕНКО: "Я ЙДУ ПЕРЕМАГАТИ"
Шановні жителі Оліївської громади, округу №3 (вул. Житомирська, вул. Молодіжна, вул. Ступницького з 15 до 80, вул. Шкільна)!

Всі ми звикли до того, що вибори в нашій державі проходять дуже часто. Позачергові, чергові, місцеві проміжні вибори депутатів Оліївської сільської ради в одномандатному виборчому окрузі №3 призначені на 10 березня 2019 року… Агітація, обіцянки, підкуп виборців, подарунки, гречка…

Сам передвиборчий процес вже став буденністю — знову ми бачимо усміхнені обличчя кандидатів, слухаємо та читаємо їх передвиборчі обіцянки та незмінні популістичні гасла. Кандидати не гребують за час передвиборчих перегонів зробити більше, ніж за весь час перебування у владі, дуже часто наздоганяючи передвиборчі обіцянки попередніх виборів, а прийшовши до влади — забувають про обіцяне або зовсім зникають, залишаючи людей з проблемами як мінімум до наступної передвиборчої програми. Всі ці дії є нічим іншим, як лицемірством та цинічною брехнею. І, на жаль, чим більше брехні, тим охочіше в неї повірять. Брехня, яка підриває віру людей у краще майбутнє та сам сенс свого голосування на виборах.

Саме в противагу цьому я, Циганенко Михайло Олександрович, цілком свідомо та виважено вирішив йти на вибори кандидатом в депутати від округу №3 Оліївської об’єднаної територіальної громади - Я ЙДУ ПЕРЕМАГАТИ!

Я народився 17 листопада 1987 року та живу в с.Оліївка і добре знаю проблеми рідного села. Після 11 років навчання в Житомирській ЗОШ № 6 в 2005 році вступив до Київського національного університету внутрішніх справ України на факультет "Правознавство", який закінчив у 2010 році. Після закінчення університету, надавав юридичні консультації, працював юристом, а у 2014 році став активним учасником Революції Гідності, допомагав військовим.

Йдучи на вибори, я вирішив відійти від написання передвиборчої програми в її класичному розумінні. Бо цей документ є лише деяким банальним озвученням загальних проблем, або ж зовсім простим виразом популізму для залучення більшої кількості голосів в день виборів. До того ж, зміст даного документу носить лише рекомендаційний характер і частіше всього про передвиборчу програму кандидата люди забувають, а сам колишній кандидат про неї воліє не згадувати. Оліївська сільська рада повинна чути думки її жителів та своєчасно на них реагувати. Бо саме люди нашого села, як ніхто краще знають проблеми, з якими стикаються щодня.

Я йду на вибори, молодий, енергійний, сповнений надії в гарне майбутнє Оліївської громади для наших дітей, без підтримки жодної політичної партії чи будь-яких спонсорів, які після виборів обов’язково вимагають повернення “дивідендів”. Зі своєї сторони, я не вкладаю жодних коштів у свою передвиборчу програму. Бо безглуздо очікувати чесність та порядність від кандидата, який витрачає великі кошти на красиві передвиборчі буклети, подарунки та підкуп виборців.

Йду на вибори з чистим серцем, відкритою душею та розумінням великої відповідальності перед Оліївською громадою.

ВІРЮ У ВАС! А ВИ ПОВІРТЕ ТА ПІДТРИМАЙТЕ МЕНЕ СВОЇМ ГОЛОСОМ!

№ 3 У ВИБОРЧОМУ БЮЛЛЕТЕНІ

З повагою, кандидат у депутати Оліївської сільської ради
ЦИГАНЕНКО Михайло Олександрович
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...