» » Режим Порошенка і свобода слова - речі несумісні!


Режим Порошенка і свобода слова - речі несумісні!

29-01-2019, 11:05
Переглядів 250
Режим Порошенка і свобода слова - речі несумісні!
Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) стурбована величезною кількістю нападів на журналістів в Україні і наполягає на тому, що українська влада повинна забезпечити безпеку працівників медіа. Про це повідомив глава Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко на своїй сторінці в Facebook.

Відзначається, що тільки у 2018 році в Україні було зафіксовано 86 випадків прояву фізичної агресії стосовно працівників медіа. МФЖ стурбована цією ситуацією, а також жорстко засуджує атаки і вимагає від державних структур надати чітку гарантію свободи преси в Україні.

"Згідно з Індексом фізичної безпеки журналістів України, який веде НСЖУ і партнерські громадські організації, в 2018 році зафіксовано 86 інцидентів фізичної агресії проти журналістів, а за останні два роки - 175. При цьому різко - на 50% - зросла кількість атак на жінок-працівниць медіа ", - пише Сергій Томіленко.
На його думку, правоохоронці і політики повинні зробити все можливе для зменшення цього показника.

Як бачимо, попри Революцію гідності, пропри загибель Небесної сотні, ситуація зі свободою слова в Україні у часи правління режиму Порошенка є катастрофічною. Але цього “не бачать” його господарі з посольства США, бо для них головне, щоб він підтримував на належному рівні антиросійську істерію. На все інше закордонним “прихильникам” демократії і свободи слова глибоко начхати. Як і їхнім холуям-псевдопатріотам.

Режим Порошенка і свобода слова - речі несумісні!
Режим Порошенка і свобода слова - речі несумісні!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...