» » Осінь: пора відновлювати ліс


Осінь: пора відновлювати ліс

26-11-2018, 12:39
Переглядів 140
Осінь: пора відновлювати ліс
Погодні умови цієї осені видались досить сприятливі для садіння лісу. Тож, лісівники роблять напрацювання в лісокультурному фонді наступного року. На лісових ділянках, які вийшли з-під зрубів цьогоріч і заплановані під заліснення наступного року – проводять осінню посадку лісу.

Днями лісовідновлювальні роботи пройшли на території Станишівського лісництва за участю студентів-екологів Національного агроекологічного університету та представників Новогуйвинської селищної ради.

«Під час посадки лісових культур було використано комбінований спосіб лісовідновлення: шляхом посадки сіянцями сосни звичайної та посівом насіння (шпигування жолудем дубів)», – зазначив лісничий Станишівського лісництва Віталій Матковський.

Під час посадки лісових культур було використано комбінований спосіб лісовідновлення – посадка сіянців сосни звичайної із закритою кореневою системою та посадка дубових рядів шляхом висіву насіння (шпигування жолудем дуба звичайного).

Лісівники провели невеликий майстер-клас по висаджуванню сіянців та наголосив про міри безпеки під час лісокультурних робіт. Тож, озброївшись знаряддям праці та кошиками з сіянцями та жолудем робота «закипіла».

Для лісівників посадка лісу – звична справа, а ось для гостей це випробування себе в ролі лісівника – людей, які живуть душею у своїй щоденній праці.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...