» » Європейське виробниче підприємство у Житомирі планує значне розширення


Європейське виробниче підприємство у Житомирі планує значне розширення

23-11-2018, 16:37
Переглядів 312
Європейське виробниче підприємство  у Житомирі планує значне розширення
Працювати у достойних умовах тепер зможуть ще більше жителів Житомирського району.

Мало хто в Україні, та що там - у Європі, не знає про потужне виробниче підприємство "Євроголд Індестріз ЛТД". Вже понад 16 років "Євроголд" виготовляє товари для побуту високої якості, якими залюбки користуються не лише українські господарі. Прасувальні дошки, драбинки, сушарки для білизни вже давно завоювали прихильність споживачів у більш ніж 30-ти країнах світу своєю надійністю, безпечністю, продуманістю і, звичайно, вишуканим дизайном.

… А починалося все у 2000 році. Австрійський підприємець Еріх Гроліч під час поїздки до Китаю, де він планував заснувати виробництво товарів для побуту, побачив рулони металу, які ідеально підходили для виготовлення драбинок та прасувальних дошок. На одному з них бізнесмен помітив напис "Made in Ukraine". Майже у той самий момент пролунав телефонний дзвінок - то був друг Еріха з України. Тоді пан Еріх ще не розумів, що цей збіг обставин стане доленосним. Він лише поставив другові два важливі для нього на той момент запитання: "Чи дійсно в Україні є метал? Чи українці працьовиті?". Отримавши дві позитивні відповіді, пан Еріх, не гаючи часу, спланував поїздку для вивчення можливості запуску виробництва в Україні. Переваг виявилося набагато більше: метал, зручне логістичне розташування у центрі Європи, а головне - українці: порядні, винахідливі, працьовиті. Рішення було прийняте - виробництво буде в Україні! І про нього Еріх Гроліч жодного разу не пожалкував…

Пройшло багато років. Справу Еріха продовжили його сини: Тобіас Гроліч та Нільс Гроліч.

ІП "Євроголд Індестріз ЛТД" сьогодні - це більше ніж 47 000 квадратних метрів виробничих приміщень, обладнаних у відповідності до європейських стандартів. За один день на потужностях підприємства виробляється понад 14 000 одиниць прасувальних дошок, драбинок, сушарок для білизни. Робота ведеться в три зміни. Попит на продукцію, постійно зростає, кількість замовлень збільшується. Саме тому було прийнято рішення розширити виробництво. Найближчим часом планується запуск двох нових цехів.
Зараз на підприємстві працюють та отримують достойний, а головне, стабільний дохід більше ніж 1200 працівників. Це не лише житомиряни, а й жителі прилеглих сіл, таких як Левків, Калинівка, Клітчин та ін.

Для своїх працівників ІП "Євроголд Індестріз ЛТД" забезпечує безкоштовний трансфер на роботу та з роботи.

"Це дуже зручно, коли автобус забирає тебе в селі і довозить прямісінько до прохідної! - ділиться з нами працівник підприємства, житель села Клітчин. - По-перше, це - безкоштовно, по-друге - ми ніколи не спізнюємось на роботу!"

"У рейсовий автобус ще потрібно поміститись, адже в ньому їдуть й інші люди з сіл. Від автобуса до нашого підприємства ще треба йти. Витрачаєш гроші, сили, і багато часу. З другої зміни взагалі повернутись додому можна було б лише на власному транспорті. А завдяки підвозу на "Євроголд" я ще й донечку встигаю із садочка забрати, й по господарству щось зробити" - радіє Олена, жителька села Левків.

З розширенням виробництва керівництво заводу має намір розширити географію: дати можливість жителям інших сіл працювати на європейському підприємстві.
У визначенні наступного маршруту автобусу "Євроголд" допоможуть звернення жителів сіл Житомирського району, які прагнуть здобути роботу на ІП "Євроголд Індестріз".

Отже, шановні читачі, якщо і Ви маєте бажання працювати на Іноземному Підприємстві "Євроголд Індестріз ЛТД", або дізнатися більше про роботу, не зволікайте, подавайте свої заявки за телефоном (0412) 33-29-92.

І обов'язково повідомляйте назву вашого села. Можливо, саме воно стане наступним населеним пунктом, жителі якого будуть працівниками ІП "Євроголд Індестріз", і їхатимуть на роботу в автобусі з вже добре відомим логотипом…
Європейське виробниче підприємство  у Житомирі планує значне розширення
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...